نمره بالای ورژن سوم اسنپدراگون ۸۲۰ در آزمون بنچمارک

یکشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴ ۲۳:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

نمره بالای ورژن سوم اسنپدراگون 820 در آزمون بنچمارک

اسنپدراگون ۸۲۰ پردازنده جدید کمپانی کوالکام در حال سپری کردن آزمون ها و بررسی های بسیاری است. طبق اعلام کوالکام، این مدل پردازنده قرار است در ۳۰ تلفن هوشمند جدید تعبیه و استفاده شود. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

بیایید به جولای گذشته برگردیم زمانی که کوالکام تست های متعددی برروی اسنپدراگون ۸۲۰ انجام می داد تست هایی که توسط بنچمارک انجام می شد و نتایج متفاوتی داشت اسنپدراگون ۸۲۰ در آزمایش اول با پردازشگر تک هسته ای نمره ۷۱۴ با پردازشگر دو هسته ای نمره ۱۹۴۲ را از آن خود کرد.

نتایجی که از نظر کوالکام قابل قبول نبود. نتایج تست های بعدی خبر از بهبود عملکرد اسنپدراگون ۸۲۰ داشت تا اینکه در آزمون جدیدی که اخیرا برروی ورژن سوم این پردازنده انجام شده است این پردازشگر توانسته نمره بالای ۲۰۳۲ را از آن خود کند.نمره ای که به اپل A9 ضرب شستی نشان داده است.

نمره بالای ورژن سوم اسنپدراگون 820 در آزمون بنچمارک

اسنپدراگون ۸۲۰ قرار است سال آینده در اکثر گوشی های هوشمند ممتاز دنیا تعبیه و استفاده شود. شایعات اخیر نشان می دهد که شیائومی Mi 5 قرار است اولین گوشی هوشمندی باشد که از  اسنپدراگون ۸۲۰ استفاده خواهد کرد. قرار است شیائومی این گوشی جدید مجهز به  اسنپدراگون ۸۲۰ را در دسامبر (آذرماه) تولید کند.

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • چیپ پردازشی اسنپدراگون ۸۲۰ با بدافزارها مقابله خواهد کرد
  • کوالکام Adreno 530 را معرفی کرد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    + 4 = شش