اپل واچ ۲ در سال ۲۰۱۶ ارائه خواهد شد

شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۹
به این نوشته امتیاز دهید : 0

اپل واچ 2 در سال 2016 ارائه خواهد شد

گمان می رود کمپانی تولید کننده ی صفحه نمایش  ال جی که تولید صفحه نمایش اپل واچ را بر عهده داشت به عنوان یکی از ارائه دهندگان انحصاری صفحه نمایش اپل واچ ۲ نیز حضور داشته باشد.

به گفته ی وبسایت خبری ام کی نیوز، قرار است ال جی همان صفحه نمایش P-OLED را برای اپل واچ ۲ نیز تولید کند. اپل واچ ۲ احتمالاً در سال ۲۰۱۶ معرفی خواهد شد؛ پیش تر از این شایعاتی درباره ورود اپل واچ ۲ در سال ۲۰۱۵ منتشر شده بود.اپل واچ 2 در سال 2016 ارائه خواهد شد

صفحه نمایش P-OLED گزینه ی برتر اپل برای اپل واچ باقی خواهد ماند و این به دلیل انعطاف پذیری و احتمالاً مصرف کم برق آن است. هرچند جنس این صفحه پلاستیکی است اما اپل با قرار دادن پوشش شیشه ای یا همان یاقوت کبود معروف، جنس آن را مقاوم تر و ضد خش می کند.

بعلاوه ار مزیت هایی که ال جی را جزو انتخاب برتر اپل برای تولید صفحه نمایش اپل واچ می کند، سرعت تولید بالای ال جی و عدم تاخیر در ارائه خدماتش است. این مزیت تا حد زیادی از نگرانی های اپل در خط تولید اپل واچ را کاهش می دهد.

اپل واچ 2 در سال 2016 ارائه خواهد شد

وبسایت خبری ام کی نیوز زمان دقیق ارائه شدن اپل واچ ۲ را اعلام نکرده است و تنها اشاره ای به حضور آن در سال ۲۰۱۶ کرده است.

منبع Techno Buffalo

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • آپدیت Galaxy S6 و Galaxy S6 edge و افزایش عمر باتری
  • ظاهر طلایی رنگ و نحوه خروج قلم S Pen گلکسی نوت ۵
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    چهار + = 5