اندروید مارشمالو از پنجم اکتبر در دسترس خواهد بود

سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۷:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

چند روز پیش و بر اساس اعلام اوپراتور کانادایی Bell، تاریخ رونمایی از اندروید مارشمالو ، پنجم اکتبر در نظر گرفته شده بود. حال چندی از اعضای سایت Android Police این خبر را تأیید کرده اند. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

اندروید مارشمالو از پنجم اکتبر در دسترس خواهد بود

اعضای Android Police اعلام داشته اند که نکسوس ۵، ۶ و ۷ ( ۲۰۱۳ ) و همچنین نکسوس ۹، جزء اولین دیوایس هایی هستند که اندروید مارشمالو را از پنجم اکتبر دریافت می کنند. اگر شما یکی از این گجت ها را دارا هستید، منتظر نوتیفیکیشن آپدیت در این تاریخ نباشید. چرا که معمولی کمی طول می کشد.

برای سایر دیوایس ها، کاربران آنها باید فایل زیپ شده مربوطه را دانلود و دستگاه خود را به صورت دستی به روز رسانی کنند.

بر اساس گزارش Android Police، نکسوس ۴، ۷ ( ۲۰۱۲ ) و نکسوس ۱۰ قادر به دریافت این آپدیت نیستند و نمی توانند به اندروید مارشمالو به روز رسانی شوند. اندروید آب نبات چوبی، آخرین نسخه از اندروید خواهد بود که برای این دیوایس ها ارائه شده است. البته آپدیت های امنیتی برای این سیستم عامل همچنان عرضه خواهد شد.

آیا شما به دنبال نصب اندروید مارشمالو هستید؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید. با موبایل مگ نیز همراه باشید تا همزمان با رونمایی از نسخه جدید سیستم عامل اندروید ( حدودا سه ساعت دیگر )، شما را در جریان جزئیات آن قرار دهیم.

منبع Phone Arena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • اپل اپلیکیشن Move to iOS را برای اندروید عرضه کرد
  • کشف چهار حفره امنیتی جدید در سیستم عامل اندروید
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    شش − = 1