آیفون ۷ با صفحه نمایش انعطاف پذیر ، حاصل پتنت جدید اپل

چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴ ۹:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

اپل به تازگی پتنتی را به ثبت رسانده است که به آیفون های خود اجازه داشتن صفحه نمایش انعطاف پذیر را می دهد. این پتنت در کنار منعطف بودن، دارای صفحه نمایشی است که مانند گلکسی اس ۶ در گوشه ها دارای انحنا می باشد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

آیفون 7 با صفحه نمایش انعطاف پذیر ، حاصل پتنت جدید اپل

با تولید این صفحه نمایش، دیگر مانند رقبا نیازی به افزایش صفحه نمایش برای نمایش اطلاعات بیشتر نیست. به عنوان مثال اپل می تواند صفحه نمایش را طوری انعطاف دهد که ویدئوها یا تصاویر مانند یک حلقه تکرار شدنی به نظر بیاید.

به وسیله این پتنت، اپل می تواند آیفون را تبدیل به یک سیلندر، کره و یا هر جسم دیگری نماید. این آیفون از شیشه تولید خواهد شد و دکمه های فیزیکی، جای خود را به تکنولوژی ۳D Touch می دهد. همچنین اپل می تواند از صفحه نمایشی دومی در پشت صفحه نمایش اصلی استفاده کرده و تصاویر سه بعدی را به کاربر نمایش دهد.

همچنین اپل پتنت دیگری را به ثبت رسانده است که به وسیله گسچرهای مختلف، می توان رمزهای عبور PassCode را روی تاچ آی دی اجرا نمود. بر خلاف سیستم عامل اندروید که تنها نقطه ها اهمیت داشته و کاربر با کشیدن انگشت خود روی آنها، پترن دلخواه خود را برای رمز عبور دستگاه انتخاب می کند، سیستم اپل بسیار متفاوت است. در این سیستم، نحوه لمس نقاط دایره شکل اهمیت بسیار زیادی دارد. به عنوان مثال وقتی شما دایره پایینی را لمس می کند، مهم است که انگشت خود را حول آن می چرخانید، یا مستقیما آن را لمس کرده اید.

آیفون 7 با صفحه نمایش انعطاف پذیر ، حاصل پتنت جدید اپل

منبع Phone Arena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • آیفون ۷ باریک ترین محصول اپل خواهد بود
  • اسکنر تشخیص اثر انگشت کاربر از آیفون ۷ اپل حذف می‌شود!
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    × شش = 12