چگونگی غیر فعال کردن اشتراک اپل موزیک

چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۹:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

اگر از علاقمندان و طرفداران اپل باشید، حتما مستحضر هستید که اپل موزیک سه ماه گذشته فعال شد و کاربران زیادی ثبت نام کردند. افرادی که روز اول اقدام به ثبت اشتراک خود نموده اند، فردا مهلت سه ماهه رایگان این سرویس به پایان می رسد. در این مطلب می خواهیم چگونگی غیر فعال کردن اشتراک اپل موزیک را به شما آموزش دهیم. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

چگونگی غیر فعال کردن اشتراک اپل موزیک

به اطلاع شما کاربران گرامی می رسانیم که اگر این سرویس را غیر فعال نکنید، به صورت اتوماتیک از حساب شما ۱۰ دلار کم خواهد شد. مراحل این کار را با هم شروع می کنیم.

ابتدا باید از صفحه هوم آیفون خود وارد نرم افزار Music شوید. سپس در تب For You از قسمت بالا سمت چپ، آیکون پروفایل را لمس کنید. حال نوبت این است که منوی View Apple ID را باز کنید.

چگونگی غیر فعال کردن اشتراک اپل موزیک

در این مرحله از شما درخواست پسورد اپل آی دی می شود که باید آن را وارد و گزینه OK را لمس کنید. حال گزینه Manage را مانند تصویر زیر انتخاب کنید و در صفحه بعدی، وارد قسمت Your Membership شوید.

چگونگی غیر فعال کردن اشتراک اپل موزیک

در صفحه بعدی، آیکون روبروی گزینه Auto Renewal را به سمت چپ بکشید تا غیر فعال شود. سپس از شما سوالی در مورد مطمئن بودن از انجام این امر پرسیده می شود. شما باید Turn Off را انتخاب کنید.

چگونگی غیر فعال کردن اشتراک اپل موزیک

به این ترتیب می توانید مطمئن باشید که سرویس اپل موزیک به صورت اتوماتیک تمدید نخواهد شد.

منبع iClarified
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • روش حذف بخش Connect از اپلیکیشن اپل موزیک در آی او اس ۸٫۴
  • iOS 8.4 با سرویس موزیک اپل عرضه شد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    × هشت = 32