معرفی گوشی جدید وان پلاس با یک طراحی خلاقانه در ماه مهر [شایعه]

چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۵:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

امروز شاهد انتشار اخباری در فضای مجازی پیرامون محصولی جدید از کمپانی چینی وان پلاس هستیم. امروز شایعه شده است که محصول بعدی کمپانی وان پلاس از یک طراحی خلاقانه ای برخوردار خواهد بود. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

معرفی گوشی جدید وان پلاس با یک طراحی خلاقانه در ماه مهر [شایعه]

گفته شده است که این محصول جدید از لحاظ امکانات سخت افزاری همانند اسمارت فون پرچم دار همین کمپانی یعنی وان پلاس ۲ خواهد بود اما قرار است از طراحی بهتری برخوردار باشد تا افرادی که علاقه ی زیادی به گوشی های زیبا دارند را راضی نگه دارد. البته همان طوری که در عنوان این خبر هم کلمه ی «شایعه» ذکر شده است اما این نکته را فراموش نکنید که اغلب شایعات پیرامون اسمارت فون ها صحت داشته و پس از گذشت مدتی جامه ی واقعیت به خود گرفته اند.

بر اساس اخبار و گزاشاتی که توسط کمپانی های مشارکت کننده (مانند شرکت های طراحی، ساخت قاب محافظ و…) در ساخت محصول جدید وان پلاس منتشر شده است، این گوشی جدید زیبا «وان پلاس X» (وان پلاس ایکس) نام دارد. معمولاً هنگامی که کمپانی های مطرح دنیا محصولی را فقط برای زیبایی می سازند در آن از ویژگی ها و امکانات سخت افزاری میان رده بهره می برند در حالی که وان پلاس ایکس از امکانات سخت افزاری وان پلاس ۲ یعنی پرچم دار کمپانی خود برخوردار است.

معرفی گوشی جدید وان پلاس با یک طراحی خلاقانه در ماه مهر [شایعه]

اسمارت فون وان پلاس ایکس از یک پردازنده ی کوالکوم اسنپ دراگون ۸۰۱ بهره می برد. البته لازم به ذکر است که تمامی امکانات اسمارت فون وان پلاس ۲ با وان پلاس ایکس مشابه نیست. یکی از نقاط تمایز میان دو محصول یاد شده وجود صفحه نمایش ۵ اینچی در وان پلاس ایکس می باشد در حالی که اسمارت فون وان پلاس ۲ با داشتن یک صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی در گروه فبلت ها قرار می گرفت. البته این نکته را در نظر داشته باشید که اندازه ی صفحه نمایش نیز تا حدودی جز ظاهر گوشی محسوب می شود.

 بر اساس تصاویر رندری که از این اسمارت فون منتشر شده است می توان انتظار داشت گوشی وان پلاس ایکس دارای قاب پشتی صاف و خوش دست باشد که از فلز ساخته شده است. یکی دیگر از نکاتی که طراحی دو اسمارت فون وان پلاس ۲ را با طراحی وان پلاس ایکس متمایز می کند محل قرار گیری حسگر اثر انگشت است. به عبارتی دیگر، حسگر اثر انگشت پرچم دار وان پلاس یعنی وان پلاس ۲ در زیر صفحه نمایش وجود دارد در حالی که حسگر اثر انگشت وان پلاس ایکس در زیر دوربین آن قرار خواهد داشت.

بر اساس آخرین و پر استناد ترین شایعاتی که پیرامون اسمارت فون وان پلاس ایکس منتشر شده اند باید انتظار داشت که این محصول در ماه اکتبر یا همان مهر ماه به طور رسمی معرفی شود. البته به دلیل این که چند روز پایانی اکتبر در ماه آبان وجود دارد پس چند روز از آبان نیز در این حدس ما شرکت دارد.

منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • تایید نام گوشی وان پلاس ایکس توسط کمپانی وان پلاس
  • شایعات بیشتری درباره گوشی وان پلاس مینی منتشر شد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    − چهار = 1