Gear S2 از نیمه دوم ماه اکتبر در دسترس قرار خواهد گرفت

چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۹:۱۵
به این نوشته امتیاز دهید : 1

سامسونگ اخیرا به وب سایت androidheadlines اعلام کرده است ساعت هوشمند جدید این شرکت با نام Gear S2 که در رویداد IFA 2015 رونمایی شده بود، از نیمه دوم ماه اکتبر (حدودا از هفته آخر مهر ماه) در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت. البته این تاریخ اعلام شده، شامل اپراتورهای مخابراتی نمی باشد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

Gear S2 از نیمه دوم ماه اکتبر در دسترس قرار خواهد گرفت

سامسونگ در این باره گفته است: “مدلی از ساعت Gear S2 که قابلیت اتصال به شبکه را خواهد داشت، در فصل پاییز عرضه خواهد شد و در شبکه های مخابراتی AT&T، T-Mobile و Verizon Wireless قابل استفاده خواهد بود. این شرکت همچنین خاطر نشان کرده با وجود فروش Gear S2 توسط شبکه مخابراتی US Cellular، مدلی که از این طریق به فروش می رسد قابلیت اتصال به شبکه های ۴G LTE را نداشته و تنها از اتصال بلوتوث بهره مند می باشد. شایان ذکر است که مدل معمولی ساعت هوشمند Gear S2 با قیمت ۲۹۹ دلار و مدل کلاسیک آن با قیمت ۳۴۹ دلار به فروش خواهند رسید.

Gear S2 از نیمه دوم ماه اکتبر در دسترس قرار خواهد گرفت

نایب رییس بخش موبایل شعبه آمریکایی سامسونگ، خانم الانا کاتون (Alanna Cotton)، در این باره گفته است:

“ما ساعت هوشمند Gear S2 را با در نظر گرفتن سرعت بالای زندگی امروزی، طراحی کرده ایم. فناوری به شما کمک می کند تا با چیزها و یا کسانی که برایتان مهم هستند در ارتباط باشید بدون اینکه مجبور به تغییر سبک زندگی خود باشید.”

ساعت هوشمند Gear S2 از سیستم عامل خود سامسونگ به نام تایزن بهره می برد و طیف گسترده ای از اپلیکیشن ها را در اختیار خواهد داشت و برخی از این اپلیکیشن ها نیز از همان ابتدا بر روی این ساعت نصب شده خواهند بود. تغییری که سامسونگ در این ساعت هوشمند خود (نسبت به ساعت های قبلی) داده است، این است که این بار کاربران Gear S2 می توانند آن را به هر گوشی هوشمند اندرویدی متصل نموده و ساعت خود را با آن همگام نمایند. بنابر این دیگر مجبور نخواهید بود برای استفاده از Gear S2 حتما از گوشی های سامسونگ استفاده کنید. اما شاید بتوان گفت یکی از مهمترین ویژگی های Gear S2 و Gear S2 کلاسیک، قابلیت چرخش حاشیه دور صفحه نمایش آن می باشد. این ویژگی به کاربران این ساعت امکان می دهد تا براحتی به گشت و گذار در بین منوهای مختلف سیستم عامل و اپلیکیشن ها پرداخته و گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

منبع androidheadlines

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • جزئیات جدید انتشار ساعت هوشمند Gear S2 سامسونگ
  • دهم مهر؛ تاریخ عرضه ساعت های Gear S2 و Gear S2 کلاسیک
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    هشت × 9 =