تصاویر بیشتر از لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ ایکس ال ؛ آغاز فروش از ۴ آبان

پنج شنبه ۹ مهر ۱۳۹۴ ۸:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

امروز تصاویری از دو اسمارت فون با سیستم عامل ویندوز ۱۰ به نام های لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ ایکس ال منتشر شده است. این تصاویر را می توانید در ادامه ی مطلب مشاهده کنید. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

انتظار داریم که کمپانی مایکروسافت روز سه شنبه ی هفته ی بعد یعنی ششم اکتبر مصادف با چهاردهم مهر ماه از دو اسمارت فون لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ ایکس ال رونمایی به عمل آورد. این مراسم رونمایی در شهر نیویورک یا به قول معروف سیب بزرگ (به دلیل تشابه نقشه ی هوایی این شهر به سیب) برگزار خواهد شد. در این مراسم در کنار دو اسمارت فون لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ ایکس ال قرار است تبلت سرفیس پرو ۴ و دستبند Microsoft Band 2 معرفی شوند. اگر از هواداران کمپاتی مایکروسافت هستید و تاکنون نمی دانستید که این مراسم در چه تاریخی برگزار می شود، پس همین حالا در تقویمتان ۱۴ مهر را علامت بزنید.

در ذیل می توانید تصاویر اسمارت فون لومیا ۹۵۰ ایکس ال را مشاهده کنید. برای بزرگ کردن این تصاویر روی آن ها کلیک کنید.

اولین مکان برای فروش چهار محصول یاد شده (لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ ایکس ال، دستبند مایکروسافت ۲ و سرفیس پرو ۴) در فروشگاه مایکروسافت است که در خیابان پنجم ۶۷۷ واقع شده است. البته لازم به ذکر است که این فروشگاه از تاریخ بیست و ششم اکتبر یا به عبارتی دیگر چهارم آبان فروش خود را آغاز خواهد کرد. در این فروشگاه افراد می توانند بدون نیاز به خرید محصول، آن ها را تست کنند و از استفاده آن ها لذت ببرند. البته این امر برای دو اسمارت فون لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ ایکس ال و تبلت سرفیس پرو ۴ صدق می کند و دستبند Microsoft Band 2 واجد این شرایط نیست.

در تصاویر زیر می توانید فروشگاه مایکروسافت را مشاهده کنید.

جالب است بدانید که این فروشگاه ۵ طبقه ای ۲۲۲۶۹ فوت مربع (۲۰۶۸ متر مربع) فضا دارد. این مکان جایی است برای مشاهده، تجربه، تست و خرید محصولات مایکروسافت که قرار است در تاریخ بیست و ششم اکتبر (چهارم آبان) جانی دوباره می گیرد.

تصاویر زیر اسمارت فون لومیا ۹۵۰ را نشان می دهد.

تا برگزاری مراسم رونمایی از دو اسمارت فون لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ ایکس ال و دو محصول دیگر چیزیباقی نمانده است. هر لحظه ممکن است اخبار جدیدی از این چهار محصول به بیرون درز کند پس منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


نُه − = 7