سامسونگ گلکسی اس ۶ پلاس را با صفحه نمایشی ۵٫۷ اینچی معرفی می‌کند

شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۶
به این نوشته امتیاز دهید : 0

سامسونگ گلکسی اس 6 پلاس را با صفحه نمایشی 5.7 اینچی معرفی می‌کند

بر اساس اطلاعاتی که این اواخر منتشر شده، به نظر می‌رسد که کمپانی سامسونگ در پی طراحی و رونمایی از نسخه‌ای جدیدتر و بزرگ‌تر از گوشی هوشمند گلکسی اس ۶ اج با نام اختصاصی گلکسی اس ۶ پلاس است.

تصویر جدید مربوط به این گوشی هوشمند را در بخش ابتدایی مقاله مشاهده می‌کنید.، همانطور که می‌بینید صفحه نمایش این محصول مانند نمایشگر گلکسی اس ۶ اج در دو سمت خود لبه‌های خمیده‌ای را به همراه خواهد داشت.

پیش از این گفته شده بود که گلکسی اس ۶ پلاس به صفحه نمایشی ۵٫۵ اینچی با دو لبه‌ی خمیده مجهز می‌شود و اسم رمز پروژه‌ی طراحی آن هم Project Zen یا Project Zero 2 در نظر گرفته شده است، اما هم اکنون شاهد اخبار و اطلاعات جدیدی هستیم که خبر از تجهیز گلکسی اس ۶ پلاس به صفحه نمایشی ۵٫۷ اینچی می‌دهند.

علاوه بر این گفته شده که این احتمال وجود دارد تا سامسونگ این گوشی هوشمند را با نام اختصاصی گلکسی اس ۶ نوت نیز معرفی کند. البته انتخاب این نام تا حدی دور از انتظار به نظر می‌رسد، چرا که احتمالا سامسونگ تمایلی به ادغام نام سری محصولات نوت خود با سری اس را نخواهد داشت. بنابراین انتخاب نام گلکسی اس ۶ پلاس بیشتر رو به واقعیت به نظر می‌رسد.

بر اساس شایعات اخیری که در رابطه با این محصول منتشر شده، گوشی هوشمند گلکسی اس ۶ پلاس از صفحه نمایشی ۵٫۷ اینچی و از نوع Super AMOLED و دو لبه‌ی خمیده بهره‌مند خواهد شد. همچنین گفته شده که این محصول به طور پیش فرض از سیستم عامل اندروید ۵٫۱٫۱ آب نبات چوبی بهره‌مند خواهد شد.

طبق گزارشات کنونی، سامسونگ این محصول را در طول بازه‌ی زمانی مابین ماه‌های جولای (July) و سپتامبر (September) رونمایی خواهد کرد. با این وجود به نظر می‌رسد که رونمایی از این محصول در روزهای نزدیک به ماه جولای صورت پذیرد، چرا که سامسونگ در ماه سپتامبر از فبلت گلکسی نوت ۵ رونمایی می‌کند. بنابراین به منظور ایجاد تعادل در ارائه‌ی محصولات جدید مطمئنا سامسونگ عرضه‌ی گوشی هوشمند گلکسی اس ۶ پلاس را به گونه‌ای دقیق برنامه‌ریزی کرده و از معرفی دیر هنگام آن خودکاری خواهد کرد.

منبع gsmarena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • اولین تصاویر گلکسی J3 منتشر شدند
  • تبلت ۱۸٫۴ اینچی سامسونگ رسما معرفی شد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    + 4 = یازده