اولین فروشگاه NYC مایکروسافت در تاریخ ۴ آبان ماه افتتاح می شود

پنج شنبه ۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۵:۱۵
به این نوشته امتیاز دهید : 0

اولین فروشگاه NYC مایکروسافت در تاریخ 4 آبان ماه افتتاح می شود

 

شرکت مایکروسافت در روز چهارشنبه به صورت رسمی اعلام کرد که اولین فروشگاه محصولات پرچم دار NYC در روز دوشنبه ۲۶ اکتبر برابر با ۴ آبان ماه سال جاری افتتاح می شود و زمان آن ۱۲ بعد از ظهر شرقی نیز می باشد که در بزرگراه پنجم خیابان ۵۳ منهتن است. این خبر در پایان ماه سپتامبر یعنی دیروز تایید شده است. حال قرار است پس از افتتاح این فروشگاه بزرگ در محل وستفیلد سیدنی استرالیا در تاریخ ۱۲ نوامبر برابر با ۲۱ آبان ماه به نوبه خود باز خواهد شد.

این فروشکاه های پرچم دار حدود شش سال در حال ساخت و برنامه ریزی بوده است که اکنون مدیر عامل مایکروسافت می خواهد فروشگاه های آنلاین را در سراسر جهان به زودی راه اندازی کند و همچنین خرده فروشی ها نیز در تمامی شهرها وجود داشته باشد. البته این حرکت مایکروسافت مثبت است و مقصد های برتر را برای خرید نیز ارائه می دهد.

این فروشگاه ها محیطی را برای مشتری به ارمغان می آورند تا در آن مشتری به راحتی بتواند به آخرین نرم افزار ها و سخت افزار ها دسترس داشته باشد و پس از مشاهده در صورت نیاز آن را خریداری نماید. فروشگاه جدید این شرکت که قرار است در تاریخ ۴ آبان ماه در بزرگراه پنچم باز شود تقریا ۲۲۲۶۹ فوت مربع است که شامل اتقاق ها و بخش های متنوعی نیز خواهد بود.

همانطور که می دانید قرار است در تاریخ ۶ اکتبر برابر با ۱۴ مهر ماه رویدادی با میزبانی مایکروسافت در شهر نیویورک برگزار شود که در آن انتظار می رود تبلت سرفیس پرو ۴ در کنار سیستم عامل ویندوز ۱۰ برای موبایل معرفی شوند و همچنین ممکن است درباره خانه فروش مخصولات این شرکت نیز بحث شود.

منبع technobuffalo
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • مقایسه ی ویدئویی کوتاه دو قلم اپل پنسیل و سرفیس پن [تماشا کنید]
  • همه‌ی آن چه که باید در مورد مرورگر مایکروسافت اج بدانید [آموزش]
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    هشت − = 0