سرفیس پرو ۴ مایکروسافت حاشیه های باریکی خواهد داشت

جمعه ۱۰ مهر ۱۳۹۴ ۲۰:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

در حالی که قرار است هفته آینده تبلت سرفیس پرو ۴ مایکروسافت به صورت رسمی رونمایی شود، اطلاعاتی که اخیرا منتشر شده ما را بیش از پیش با این تبلت جدید مایکروسافت آشنا می کند. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

سرفیس پرو 4 مایکروسافت حاشیه های باریکی خواهد داشت

اطلاعات جدید درباره سرفیس پرو ۴ در وب سایت عرب زبان W4pHub منتشر شده و این وب سایت گزارش داده که تبلت جدید مایکروسافت همانند اولترابوک XPS 13 کمپانی دل، حاشیه های بسیار باریکی خواهد داشت. لازم به یادآوری است که چندی پیش تصاویری از تبلت XPS 12 دل نیز منتشر شده بود و به نظر می رسد که این تبلت با صفحه نمایش ۴K خود یکی از مهمترین برگ های برنده کمپانی دل خواهد بود. با وجود اینکه در گزارش اخیر هیچ اشاره ای به دقت تصویری سرفیس پرو ۴ نشده است، اما کم کردن حاشیه صفحه نمایش این محصول مطمئنا اقدامی مناسب و آینده نگرانه از سوی مایکروسافت خواهد بود.

تقریبا همه کاربران و فعالان صنعت گوشی های هوشمند بر این نکته اتفاق نظر دارند که باریک تر شدن حاشیه صفحه نمایش در این ابزارها امری مطلوب می باشد. البته تا زمانی که سرفیس پرو ۴ رونمایی نشده است نمی توان درباره تاثیر باریک شدن حاشیه ها بر زیبایی این محصول اظهار نظر کرد، اما آنطور که W4pHub گزارش داده است، حاشیه صفحه نمایش این محصول تنها در قسمت پایین آن قابل توجه بوده و در سایر بخش ها بسیار کم و باریک خواهد بود.

سرفیس پرو 4 مایکروسافت حاشیه های باریکی خواهد داشت

تبلت سرفیس پرو ۴ مایکروسافت همانند اولترابوک XPS 13 کمپانی دل، حاشیه های بسیار باریکی خواهد داشت.

منبع مذکور ادعا کرده است که سرفیس پرو ۴ به یک قابلیت ویژه به نام Smart Frame نیز مجهز خواهد بود. با استفاده از این قابلیت حاشیه های صفحه نمایش بسته به حالت ویندوز ۱۰ (دسکتاپ یا تبلت) کم و زیاد خواهند شد. به این معنی که وقتی سرفیس پرو ۴ در حالت ویندوز ۱۰ دسکتاپ قرار داشته باشد، حاشیه ها مانند تصویری که در بالا مشاهده می کنید، خواهند بود و هنگامی که از حالت تبلت ویندوز ۱۰ استفاده شود، حاشیه ها کمی ضخیم تر خواهد شد (بخشی از کناره های صفحه حذف خواهد شد) تا در دست گرفتن و کار کردن با آن راحت تر شود.

این که اطلاعات مذکور تا چه حد واقعیت دارند هنوز مشخص نیست، اما با توجه به این که تاریخ ۶ اکتبر (۱۴ مهر) برای رونمایی از سرفیس پرو ۴ تعیین شده است، لازم نیست مدت زیادی را برای پی بردن به واقعیات در مورد این محصول صبر کنیم.

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • معرفی کامل نسل دوم دست بند هوشمند مایکروسافت
  • مایکروسافت رسما از لومیا ۹۵۰ رونمایی کرد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    سه − 2 =