ایسر خبر از عرضه Jade Primo 2 در سال ۲۰۱۶ داد

شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۸:۴۵
به این نوشته امتیاز دهید : 0

اگر اخبار رویداد IFA 2015 را که حدود یک ماه قبل در برلین برگزار شد، دنبال کرده باشید حتما گوشی هوشمند ویندوزی ایسر به نام Jade Primo را به یاد دارید. این محصول جدید ایسر در واقع اولین گوشی هوشمندی خواهد بود که به صورت پیش فرض از ویندوز ۱۰ بهره می برد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

ایسر خبر از عرضه Jade Primo 2 در سال 2016 داد

با اینکه هنوز گوشی هوشمند Jade Primo در دسترس خریداران قرار نگرفته است، اما مطمئنا این گوشی هوشمند می تواند یک سفیر واقعی برای ابزارهای مجهز به ویندوز ۱۰ باشد. ایسر با این محصول قدرتمند خود سعی خواهد تا وضعیت کنونی گوشی های ویندوز فون را که معمولا از سخت افزاری ضعیف تر از رقبا استفاده می کنند، بهبود ببخشد و هر چه بیشتر به هدف مایکروسافت که همان ارائه تجربه ای یکپارچه از قدرت PC بر روی ابزارهای همراه می باشد، نزدیک تر شود.

با توجه به اظهارات جدید رئیس بخش موبایل ایسر، به نظر می رسد این شرکت به اهمیت موج جدید گوشی های هوشمند مجهز به ویندوز ۱۰ پی برده است و به همین دلیل بر روی این ابزارها کار خواهد کرد. این شرکت همچنین وعده عرضه Jade Primo 2 را در سال ۲۰۱۶ داده است و بسیار امیدوار است که در سال آینده بتواند بیش از ۱۰ میلیون گوشی هوشمند به فروش برساند. رئیس بخش موبایل ایسر در این باره گفته است:

“در حال حاضر اکثر گوشی های هوشمند ما قیمتی زیر ۱۹۹ دلار دارند. اما در عین حال ما سعی می کنیم تا بوسیله ارائه هر ساله پرچمدارهایی با قیمت بالای ۳۰۰ دلار وضعیت خود را در بازار بهبود ببخشیم. ما گوشی Jade Primo را در سال ۲۰۱۵ عرضه کردیم و قصد داریم تا دو پرچمدار Predator 6 و Jade Primo 2 را نیز در سال ۲۰۱۶ عرضه نماییم.”

ایسر خبر از عرضه Jade Primo 2 در سال 2016 داد

این خبر مطمئنا برای طرفداران محصولات ویندوزی بسیار خوشحال کننده خواهد بود، زیرا این دسته از کاربران مدت زمان زیادی است که در انتظار ارائه یک گوشی هوشمند ویندوزی رده بالا هستند. شایان ذکر است که گوشی های هوشمند رده بالای دیگری مانند لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ XL نیز به ویندوز ۱۰ مجهز خواهند بود، اما قیمت این محصولات بالا و در حدود ۸۰۰ دلار خواهد بود. با این حال کاربران علاقه مند به گوشی های ویندوزی می توانند از ابزارهایی با سخت افزار مناسب و قیمتی متوسط مانند Jade Primo استفاده کنند و از جدیدترین قابلیت های ویندوز ۱۰ موبایل مانند Continuum بهره مند گردند (با استفاده از این قابلیت ویندوز ۱۰، می توان با نصب موس و یا صفحه کلید به گوشی یا تبلت ویندوزی، از آن مانند یک رایانه شخصی استفاده کرد).

ایسر خبر از عرضه Jade Primo 2 در سال 2016 داد

این روند توسعه محصولات ایسر می تواند برای سری جدید ابزارهای مخصوص بازی این شرکت به نام Predator نیز بسیار مفید باشد. با اینکه این سری جدید هنوز در ابتدای راه قرار دارد، اما گوشی و تبلت معرفی شده از این سری بسیار امیدوار کننده به نظر می رسند. اولین گوشی و تبلت سری Predator در رویداد IFA 2015 معرفی شدند و این طور که به نظر می رسد، گوشی هوشمند Predator 6 و همچنین تبلت مخصوص بازی predator 8 سال آینده عرضه خواهند شد.

منبع gsmarena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


یک × 4 =