بهره مندی لومیا ۹۵۰ ایکس ال از یک باتری ۳۳۴۰ میلی آمپر در ساعتی

دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۵:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

حدوداً ۲۵ ساعت تا آغاز مراسم مایکروسافت و رونمایی محصولاتش زمان باقی مانده است و همه ی ما می دانیم که مهم ترین و محبوب ترین محصولات در بین این ها دو اسمارت فون لومیا ۹۵۰ ایکس ال و لومیا ۹۵۰ می باشند. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

بهره مندی لومیا 950 ایکس ال از یک باتری 3340 میلی آمپر در ساعتی

اگر از اخبار کمپانی مایکروسافت بی خبر هستید باید بگویم که این کمپانی قصد دارد در تاریخ ششم اکتبر مصادف با چهاردهم مهر ماه از دو اسمارت فون لومیا ۹۵۰ ایکس ال و نسخه ی عادی آن (لومیا ۹۵۰)، تبلت سرفیس پرو جدید و دستبند Microsoft Band 2 رونمایی به عمل آورد.

لازم به ذکر است که دو اسمارت فون لومیا ۹۵۰ ایکس ال و ۹۵۰ اولین محصولاتی هستند که از ویندوز ۱۰ موبایل نسخه ی اصلی بهره می برند. امروز تصاویر جدیدی از اسمارت فون لومیا ۹۵۰ ایکس ال به بیرون درز کرده است که در آن ظرفیت باتری بر حسب میلی امپر در ساعت مشخص شده است. همان طوری که در تصویر می بینید روی باتری این اسمارت فون رقم ۳۳۴۰ میلی امپر درج شده است؛ با این امر می توان نتیجه گرفت که ظرفیت باتری اسمارت فون مایکروسافت لومیا ۹۵۰ ایکس ال فقط ۳۴۰ میلی آمپر از باتری لومیا ۶۴۰ ایکس ال بزرگ تر است در حالی که اندازه ی صفحه نمایش هر دوی آن ها نیز ۵٫۷ اینچی است. پس از همین حالا باید انتظار داشت که یکی از عملکرد های خوب لومیا ۹۵۰ ایکس ال در زمینه ی باتری باشد.

همان طوری که در تصویر مشهود است باتری این اسمارت فون قابل جدا شدن یا به عبارتی دیگر قابل تعویض است؛ برخلاف بسیاری از اسمارت فون های اپل و برخی از محصولات سامسونگ. در تصویر بالا علاوه بر این که متوجه برخی از مشخصات باتری شدیم می توان شاهد تک سیم کارته بودن این گوشی نیز بود. البته از این نکته نیز نباید غافل شد که اغلب قریب به اتفاق محصولات خانواده ی لومیا در نسخه های تک سیم کارته و دو سیم کارته می باشند. پس می توان حدس زد که تصویر بالا متعلق به یک نسخه ی تک سیم کارته بوده است.

یکی دیگر از ویژگی هایی که قبلاً هم تایید شده بود و در این تصویر هم مشهود است سوکت حافظه ی جانبی میکرو اس دی به شمار می آید. چیزی تا آغاز مراسم رونمایی از محصولات مایکروسافت نمانده است و حدوداً ۲۵ ساعت بعد شاهد آغاز این مراسم خواهیم بود. هر لحظه ممکن است اخباری جدید از این این اسمارت فون یا سایر محصولات مایکروسافت به بیرون درز کند پس منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • ۵ اسمارت فون برتر با باتری بیش از ۳۳۰۰ میلی آمپر در ساعت
  • ۵ اسمارت فون ارزان قیمت با باتری های فوق العاده
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    × 7 = هفت