آیفون ۶ اس ، چهار برابر محبوب تر از ۶ اس پلاس

سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ ۹:۴۵
به این نوشته امتیاز دهید : 1

بر اساس آمار جدیدی که توسط موسسه Localystics منتشر شده است، در میان کاربران، آیفون ۶ اس ، چهار برابر محبوب تر از ۶ اس پلاس است. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

آیفون 6 اس ، چهار برابر محبوب تر از 6 اس پلاس

این آمار حاکی از آن است که آیفون ۶ اس در حال حاضر ۱٫۵ درصد از کاربران این محصول را به خود اختصاص داده است و در مقابل آیفون ۶ اس پلاس، تنها در دل ۰٫۴ درصد از کاربران جای خوش کرده است.

اگرچه آنچنان تعجب بر انگیز نیست که آیفون ۶ اس از مدل بزرگتر و گران قیمت تر خود فروش بیشتری داشته باشد، اما باید خدمت شما بگوییم که آیفون ۶ اس پلاس نیز در مقابل ۶ پلاس از محبوبیت بیشتری برخوردار شده است. سال گذشته، آیفون ۶ پلاس پس از هفته اول فروش خود، رکورد ۰٫۳ درصد را از خود بر جای گذاشت و امسال آیفون ۶ اس پلاس با کسب رکورد ۰٫۴ درصد، توانست عملکرد بهتری را از خود نشان دهد. اما آیفون ۶ نسبت به ۶ اس عملکرد بهتری داشت و رکورد ۲٫۴ درصد را در مقابل ۱٫۵ درصد از خود بر جای گذاشت.

ذکر این نکته نیز لازم است که پیشتر اپل، رکورد فروش ۱۳ میلیون آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس را اعلام کرده بود. این اعداد و ارقام، بیشتر از رکورد سال گذشته که ۱۰ میلیون بود، می باشد. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، آیفون ۶ با کسب نمره ۳۳٫۲ درصد، از بیشتری محبوبیت در بین سایر آیفون ها برخوردار می باشد.

منبع Phone Arena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • آموزش نحوه کار با ۳D Touch
  • آموزش استفاده از صفحه لاک و هوم در آیفون ۶ اس
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    3 − یک =