ساعت هوشمند با عمر باتری ۳۰ روزه ساخته می شود

شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۲۰:۲۵
به این نوشته امتیاز دهید : 2

برای بسیاری از کاربران ساعت های هوشمند عمر کوتاه باتری تبدیل به مسئله ی مهمی شده است به گونه ای که عده ای از افراد با فهمیدن عمر باتری ساعت های هوشمند عطای خریدنش را به لقایش می بخشند و از این فناوری جدید صرف نظر می کنند . در واقع ساعت های هوشمند جدید با تمام قابلیت های خاص خود، عمر باتری کمی دارند. با این حال همیشه عده ای هستند که برای مشکلات چاره اندیشی کنند. به تازگی استارتاپ جدیدی در شهر لندن شکل گرفته که قرار است ساعت های هوشمندی با عمر باتری ۳۰ روزه بسازد. این استارتاپ جدید با نام وکتور قرار است ساعت های هوشمند خود را با شکل و شمایل سنتی و نزدیک به ساعت های معمولی عرضه کند. این شرکت از استیل ضد خش، یاقوت کبود و بند چرمی طرح دار برای استفاده در ساعت های هوشمند خود یاد کرده است.

ساعت هوشمند با عمر باتری 30 روزه ساخته می شود

این ساعت هوشمند چیزی بین ساعت های هوشمند و سنتی خواهد بود. این ساعت نمایشگری غیرلمسی سیاه سفید دارد که می تواند با گجت های مبتنی بر ios و ویندوزفون جفت شود. از جمله قابلیت های این ساعت هوشمند می توان به نمایش نوتیفیکیشن ها و برخی اپلیکیشن های ورزشی مانند شمارنده کالری بدن، تعیین مسافت و قدم شمار  اشاره کرد.

ساعت هوشمند با عمر باتری 30 روزه ساخته می شود

اما همان طور که اشاره شد باتری این ساعت هوشمند از جمله مهم ترین ویژگی های آن به شمار  می رود چرا که باتری هایی با عمر کوتاه پاشنه آشیل تمام ساعت های هوشمند هستند .ساعت هوشمند وکتور قادر است ۳۰ روز کارکرد داشته باشد.
ساعت هوشمند وکتور قصد دارد بر خلاف سایر ساعت های هوشمند افراد معمولی را هدف بازار خود قرار دهد نه علاقه مندان و کاربران گجت های پیشرفته .

ساعت هوشمند با عمر باتری 30 روزه ساخته می شود

ساعت هوشمند وکتور در ۱۲ مدل طراحی شده و قرار است در ماه سپتامبر روانه بازار شود.

گفتنی است موسسه ی تحقیقاتی آلمانی Gfk اعلام کرده است که در سال میلادی جاری ۲۶٫۱میلیون عدد ساعت هوشمند در سراسر دنیا فروخته شده است و باید دید با عرضه ی ساعت های هوشمند جدیدتر با قابلیت های جدید این تعداد رکورد می شکند یا نه .

منبع zdnet

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • آغاز پیش فروش هوآوی واچ ؛ تحویل در ماه سپتامبر
  • جذب سرمایه مردمی برای ساعت هوشمند Wena Wrist سونی
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    7 − یک =