انداختن آیفون ۶ اس در مواد مذاب [تماشا کنید]

چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۱۴:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

اسمارت فون اپل آیفون ۶ اس مدتی است که به طور رسمی رونمایی شده است و هر روزی که می گذرد ویدئو های جالب تری از تست این محصول در فضای مجازی منتشر می شود. از جمله مهم ترین آن ها که می توانید در موبایل مگ نیز تماشا کنید می توان به عبور ماشین فورد F150 بر روی آیفون ۶ اس، تست خمیدگی ۶ اس، تست با چکش و چاقو، شلیک به آیفون ۶ اس با تفنگ کالیبر ۵۰ و پرتاب آن از ارتفاع (دراپ تست) اشاره کرد. حال می بینیم که این اسمارت فون بی چاره در مواد مذاب انداخته می شود. برای تماشای ویدئوی انداخته شدن اسمارت فون آیفون ۶ اس در مواد مذاب در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

اسمارت فون اپل آیفون ۶ اس که بدنه ی آن از آلیاژ آلومینیوم ۷۰۰۰ با فلز «روی» تشکیل شده است یکی از مقاوم ترین بدنه های موجود در دنیا را داراست. جالب است بدانید که آلیاژ ۷۰۰۰ آلومینیوم با روی فقط در صنایع هوا و فضا کاربرد دارد و اخیراً نیز در ساخت هواپیما ها کاربرد وسیعی پیدا کرده است. البته این به آن معنا نیست که استحکام بدنه ی آیفون ۶ اس به اندازه ی استحکام بدنه ی یک هواپیما باشد چون ضخامت این دو بدنه زمین تا آسمان توفیر دارد و متفاوت است.

در ویدئوی بالا شخصی اسمارت فون اپل آیفون ۶ اس را در درون مواد مذاب می اندازد و سپس از آن بیرون می کشد. اگر می خواهید شاهد سوخته شدن یا به قول معروف جزغاله شدن آیفون ۶ اس باشید حتماً ویدئوی بالا را تماشا کنید. پیشنهاد می کنم که ویدئوی فوق را تماشا کنید چون کم تر تستی را خواهید دید که این نوع کار ها در آن مشاهده شود.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد اسمارت فون اپل آیفون ۶ اس داشته باشید می توانید به بخش آیفون ۶ اس در وب سایت موبایل مگ مراجعه کنید. اگر هم به ویدئو های جالب پیرامون کار های عجیب بر روی اسمارت فون های مطرح دنیا علاقه دارید می توانید آن ها را در موبایل مگ تماشا کنید.

منتظر اخبار بعدی موبایل مگ باشید.

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • نحوه اطلاع از نوع پردازنده آیفون ۶ اس
  • چیپ TSMC در آیفون ۶ اس ، دو ساعت بیشتر دوام می آورد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    چهار − 3 =