گوگل:اندروید آبنبات چوبی هم اکنون برروی ۲۳٫۵ درصد از دیوایس ها نصب شده است

چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۱۹:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

گوگل دیروز فهرستی از آپدیت ها و هم چنین اطلاعاتی از نسخه های اندروید خود منتشر کرد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید تا نگاه کاملی بیندازیم به اطلاعاتی که گوگل تا پایان روز ۵ اکتبر به صورت گزارش در اختیار رسانه قرار داده است.

گوگل طبق مراجعه کاربران به گوگل استور تا پایان ۵ اکتبر (۱۳مهرماه) اطلاعات جدیدی درباره دیوایس های اندرویدی منتشر کرده است.

گوگل:اندروید آبنبات چوبی هم اکنون برروی 23.5 درصد از دیوایس ها نصب شده است

اندروید آبنبات چوبی یا همان ورژن ۵٫۰ ۵٫۱ در طی ماه گذشته از  ۲۱ درصد به ۲۳٫۵ درصد آمار نصب برروی دیوایس ها رسیده است. این نسخه از اندروید که سال گذشته راه اندازی شده ، عرضه ورژن های جدیدتری از اندروید را به چالش می کشد چرا که با وجود نسخه های بعدی اندروید کاربران این نسخه از اندروید را آپدیت نکرده اند.

گوگل:اندروید آبنبات چوبی هم اکنون برروی 23.5 درصد از دیوایس ها نصب شده است

در آمار منتشر شده از جانب گوگل،اندروید کیت کت  یا همان اندروید۴٫۳ که یکی از پرطرفدارترین ورزن های این سیستم عامل به حساب می آمد با سقوط ۰٫۳ درصدی برروی ۳۸٫۹ درصد از دیوایس های فعال نصب است . اندروید جلی بین یا همان نسخه های ۴٫۱ و ۴٫۲ و ۴٫۳ روند روبه رشدی داشته و برروی ۳۰٫۲ درصد از دیوایس ها نصب است.

اندروید بستنی حصیری یا همان نسخه ۴٫۰ بروی ۳٫۴ درصد از دیوایس های اندرویدی نصب شده است، در حالی که اندروید شیرینی زنجفیلی (اندروید ۲٫۳) برروی ۳٫۸ درصد دیوایس ها نصب شده است. اما درباره یکی از قدیمی ترین نسخه های اندروید یعنی FroYo که در سال ۲۰۱۰ عرضه شده باید تقریبا این نسخه را فراموش شده و سوخته بدانیم چرا که تنها ۰٫۲ درصد از سهم دیوایس های اندرویدی را از آن خود کرده است.

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • اپل اپلیکیشن Move to iOS را برای اندروید عرضه کرد
  • کشف چهار حفره امنیتی جدید در سیستم عامل اندروید
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    − 2 = هفت