Project my screen ؛ نمایش صفحه ی گوشی ویندوزفونی در رایانه [آموزش]

پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ ۱۷:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

شاید بسیاری از مواقع پیش آمده باشد که می خواهید چیزی را در گوشی خود به چندین نفر نشان دهید اما به دلیل کوچک بودن صفحه نمایش این کار به درستی صورت نگرفته است. امروز می خواهیم یک ویژگی کاربردی ویندوز ۸ موبایل و نحوه ی کار با آن را به شما آموزش دهیم. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

لازم به ذکر است که قابلیت نمایش صفحه ی گوشی در رایانه راproject my screen گویند. این قابلیت در اسمارت فون های دارای ویندوز ۸ و ۸٫۱ وجود دارد. برای فعال سازی این قابلیت ابتدا باید به قسمت تنظمیات (Setting) مراجعه کنید. پس از آن به پایین صفحه رفته و در بخش System روی قسمت project my screen کلیک کنید. البته همیشه راه ساده تری هم وجود دارد و آن هم جستجو است. شما می توانید روی علامت ذره بین در قسمت زیرین صفحه نمایش کلیک کنید و کلمه ی project my screen را بنویسید. حال می توانید به این بخش وارد شوید.

پس از این که به بخش project my screen وارد شدید باید توسط کابل یو اس بی (USB) بین گوشی و رایانه خود ارتباط برقرار کنید. پس از اتصال گوشی به رایانه توسط کابل یو اس بی (USB) در گوشی خود پرسشی را می بینید که باید گزینه ی Yes را انتخاب کنید. اگر در رایانه ی خود نرم افزار project my screen را ندارید باید آن را از وب سایت مایکروسافت دانلود کنید. پس از این که نرم افزار Project my screen را دانلود و بر روی رایانه ی خود نصب کردید کافیست آن را اجرا کنید.

پس از اجرای نرم افزار Project my screen بر روی رایانه شاهد پیام دیگری در گوشی ویندوزفونی خود خواهید شد که به آن نیز باید جواب مثبت (Yes) داد. کار شما تمام شده است. حال می توانید هر چه را که در گوشی ویندوزفونی خود می بینید در رایانه ی خود نیز مشاهده کنید. تصویر زیر، صفحه ی رایانه را نشان می دهد.

Project my screen ؛ نمایش صفحه ی گوشی ویندوزفونی در رایانه [آموزش]

منتظر مقالات آموزشی بعدی موبایل مگ باشید.

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • نحوه ی تغییر رنگ کاشی ها و تصویر زمینۀ استارت ویندوزفون
  • آموزش باز کردن گوشی ویندوزفونی با دو کلیک
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    سه × 1 =