عدم تمایل دارندگان اپل واچ به توصیه آن به افراد خانواده

یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۸:۳۷
به این نوشته امتیاز دهید : 0

از آنجایی که بیشتر افراد مایل هستند تا اولین دستگاه پوشیدنی ساخت اپل یعنی اپل واچ را خریداری نمایند، اما طبق تحقیقاتی که روی ۵۲ نفر از دارندگان اپل واچ صورت گرفته است، نشان می دهد که تنها ۳۸ درصد از آنها، تمایل دارند تا افراد فامیل و یا دوستان خود را ترغیب به خرید اپل واچ نمایند. با موبایل مگ همراه باشید.

بسیاری از دارندگان اپل واچ به این موضوع اقرار کرده اند که این دستگاه، زندگی روزانه آنها را ساده تر کرده است. چرا که با داشتن اپل واچ، دیگر نیازی نیست تا در هنگام دریافت هر نوتیفیکیشن، تلفن هوشمند ( آیفون ) خود را از جیب خارج نمایید. شما به راحتی می توانید آن را روی اپل واچ مشاهده کرده و در صورت نیاز نیز به آن پاسخ هم بدهید.

 

عدم تمایل دارندگان اپل واچ به توصیه آن به افراد خانواده

۱۹ درصد از افرادی که از اپل واچ استفاده می کنند، از سرعت کم اپلیکیشن های سوم شخص نسبت به نرم افزارهای داخلی آن شاکی هستند. این مشکل، به موضوعی همه گیر بین کاربران اپل واچ تبدیل شده است. اگر اپل می خواهد که تعداد بیشتری از مردم سمت اپل واچ آمده و آن را به اطرافیان خویش نیز توصیه نمایند، باید در قدم اول، این مشکل بزرگ را برطرف نماید.

هفته گذشته، اپل از watchOS 2 که دومین نسخه از سیستم عامل اپل واچ بود، رونمایی کرد که به برنامه نویسان این اجازه را می داد تا به تولید اپلیکیشن های داخلی برای این دستگاه بپردازند.این کار، به این معنی خواهد بود که ازین اپس، اپل واچ به تنهایی مسئولیت پردازش اطلاعات را بر عهده داشته و دیگر، نیازی به آیفونی که با آن سینک شده است نخواهد داشت. دولوپرها نیز دسترسی بیشتری به Digital Crown، Taptic Engine، سنسور ضربان قلب، شتاب سنج و میکروفون خواهند داشت و این دسترسی، باعث می شود تا شاهد بهبود قابل ملاحظه ای در عملکرد اپلیکیشن های سوم شخص شاهد باشیم.

۲۹ درصد از دارندگان اپل واچ از توانایی آن ثبت وقایع سلامت و ورزشی و ۱۹ درصد از افراد نیز از دریافت نوتیفیکیشن ها به وسیله لرزانننده لمسی آن ابراز رضایت کرده اند.

گزارش هایی که از نسل دوم اپل واچ به گوش می رسد، نشان می دهد که اپل واچ ۲ به تنهایی، می تواند تمامی نیازهای کاربران را برطرف نموده و دیگر نیازی به سینک شدن با آیفون و تبادل اطلاعات با آن را نخواهد داشت. پیش بینی می شود که اپل واچ ۲ سال ۲۰۱۶ رونمایی و عرضه شود.

منبع PhoneArena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • تیم کوک : اپل واچ فروش ابتدایی بهتری نسبت به آیفون و آی پد داشت
  • افت فروش اپل واچ در سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    5 × هفت =