همکاری شیائومی با کمپانی The Weather Company قطعی شد

پنج شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴
به این نوشته امتیاز دهید : 0

همکاری شیائومی با کمپانی The Weather Company قطعی شد

شیائومی هم اکنون اولین و برترین کمپانی تولید کننده‌ی دستگاه‌های هوشمند موبایلی در کشور چین و سومین کمپانی اصلی تولید کننده‌ی این نوع محصولات در جهان محسوب می‌شود. این افتخارات نامبرده شده که مطمئنا مستلزم تلاش‌های بسیار گسترده‌ و صرف زمان‌های طولانی است، تنها ظرف مدت زمان پنج سال و نیم توسط شیائومی به دست آمده است. شیائومی در سال ۲۰۱۰ میلادی شروع به فعالیت کرد و هم اکنون پس از گذشت چیزی در حدود ۵ سال و نیم از فعالیت‌های خویش به عنوان بزرگ‌ترین کمپانی تولید کننده‌ی دستگاه‌های هوشمند موبایلی در کشور چین شناخته می‌شود.

در ابتدا شیائومی فعالیت‌های خویش را محدود به بازارهای داخلی و آسیایی کرده بود. سال گذشته این شرکت چینی توانست جیزی در حدود ۶۱ میلیارد دستگاه گوشی هوشمند را در بازارهای آسیایی به فروش برساند. این شرکت چینی همچنین امیدوار است که تعداد فروش محصولاتش در سال جاری بیش از سال گذشته باشد. کمپانی شیائومی به تازگی اعلام کرده که با برنامه‌ریزی‌های دقیق خود قصد ورود محصولاتش به بازارهای داخلی کشور هندوستان و همچنین برزیل را دارد. بنابراین با عرضه‌ی محصولات شیائومی در کشوری همچون برزیل مطمئنا استارت فعالیت‌های جهانی این کمپانی چینی زده خواهد شد.

اخباری که امروز در رابطه با این شرکت چینی و فعالیت‌های وی منتشر شده، حاکی از همکاری آن با کمپانی The Weather Company به منظور عرضه‌ی برنامه‌ای اختصاصی با نام Weather است. با توجه به اینکه شیائومی قصد دارد فعالیت‌های خود را گسترش داده و محصولات خویش را در سایر بازاهای جهانی عرضه کند، جای تعجبی ندارد که این شرکت همکاری‌های خود را نیز با کمپانی‌های دیگر و خدمات دهنده‌ی جهانی گسترش دهد. به نظر می‌رسد که شیائومی در برنامه‌ی اختصاصی و جدید Weather خود با همکاری مستقیم کمپانی The Weather Company بستری را فراهم می‌کند که کاربران مصحولات هوشمند شیائومی در هر کجای دنیا بتوانند به وضعیت آب و هوایی و اطلاعات دقیق و پیش بینی‌های مربوط به آن دسترسی داشته باشند.

در این بین برخی از افراد مدعی شده‌اند که عملکرد برنامه‌ی جدید Weather کمپانی شیائومی چیزی شبیه به برنامه‌ی مشابه و کنونی Accuweather خواهد بد، اما شیائومی و کمپانی The Weather Company مدعی شده‌اند که در برنامه‌ی جدید مد نظر آن‌ها امکانات، قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصر به فرد و کاملا جدیدی در اختیار کاربران قرار داده می‌شود. آقای دیوید کنی (David Kenny) رئیس و مدیر عامل کمپانی The Weather Company در رابطه با همکاری این شرکت با شیائومی گفته: “شرمت شیائومی هم اکنون یکی از قدرتمندترین و جالب‌ترین کمپانی‌های تولید کننده‌ی دستگاه‌های هوشمند موبایلی محسوب می‌شود. این کمپانی ظرف مدت زمان چند ثانیه، چندین هزار گوشی هوشمند را به طور آنلاین و از طریق تجارت الکترونیک به فروش می‌رساند. همکاری با شیائومی در صحنه‌های جهانی برای ما بسیار خوشایند خواهد بود. ما در برنامه‌ی Weather جدید شیائومی بهترین و مفیدترین اطلاعات آب و هوایی مناطق مختلف دنیا را در اختیار کاربران دستگاه‌های هوشمند شرکت شیائومی قرار خواهیم داد.”

آقای داناون سونگ (Donovan Sung) مدیر تولید جهانی محصولات کمپانی شیائومی هم در اینباره می‌گوید: “شیائومی همواره سعی دارد که بهترین قابلیت‌ها و ویژگی‌ها را از طریق رابط کاربری اختصاصی MIUI در اختیار کاربران خود قرار دهد. همکاری با کمپانی The Weather Company بستری را فراهم می‌کند که سرویس‌ها و خدمات محصولات شیائومی به شیوه‌ای دقیق‌تر و بهتر در اختیار کاربران دستگاه‌های هوشمند این شرکت در سراسر دنیا قرار گیرد.”

بنابراین همکاری مابین دو کمپانی شیائومی و The Weather Company آغاز شده و به زودی شاهد به کارگیری برنامه‌ی اختصاصی Weather شیائومی در گوشی‌های هوشمند این شرکت و به ویژه محصولاتی که در خارج از بازارهای داخلی کشور چین عرضه می‌شوند، خواهیم بود. به طور کلی کمپانی پینی شیائومی روز به روز در حال پیشرفت و گسترش فعالیت‌های خود است. مطمئنا این کمپانی به زودی به یکی از شناخته شده‌ترین شرکت‌های تولید کننده‌ی دستگاه‌های هوشمند موبایلی تبدیل خواهد شد، اما به بدین منظور این کمپانی باید فعالیت‌های خویش را در سراسر دنیا و سایر سار بازارهای جهانی هم گسترش دهد. در این میان همکاری با کمپانی The Weather Company می‌تواند زمینه‌ساز این امر به شمار آید.

منبع androidheadlines

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • جدیدترین شایعات درباره گوشی شیائومی Mi 5
  • رویداد معرفی محصولات جدید شیائومی ۲۷ مهرماه
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    2 + = هشت