آموزش آپدیت نقشه های HERE maps در ویندوزفون [آموزش]

دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۱۵:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

با رشد روز افزون تکنولوژی های مختلف، روش های جهت یابی تغییر کرده اند و به تبع آن نقشه ها نیز دیجیتالی شده اند. نقشه ی HERE maps یکی از موفق ترین نقشه هایی است که در اکثر گوشی های ویندوزی دیده می شود. شاید برایتان پیش آمده باشد که تغییری در ساختار خیابان ها و در کل تغییری در نقشه ی هوایی یک مکان اتفاق افتاده باشد اما نقشه، چیدمان قبلی آن مکان را نشان می دهد. ممکن است نقشه ی HERE maps گوشی شما به روز نباشد. به همین خاطر قصد داریم در ادامه به آموزش این کار بپردازیم. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

آموزش آپدیت نقشه های HERE maps در ویندوزفون [آموزش]

البته لازم به ذکر است که اپلیکیشن های مختلف نقشه از جمله HERE maps هر چند مدت یک بار به طور خودکار آپدیت می شوند و یا این که از شما اجازه ی آپدیت می خواهد اما اگر قصد دارید آخرین تغییرات یک محیط را در نقشه ی گوشی خود داشته باشید این مقاله ی آموزشی را از دست ندهید.

در گام نخست لازم است نرم افزار نقشه ی HERE maps را اجرا کنید. پس از این که این نرم افزار را اجرا کردید لازم است روی نوار موجود در قسمت زیرین صفحه نمایش کلیک کنید (همان نواری که در سمت راست آن سه نقطه در کنار هم هستند). پس از انجام این کار روی گزینه ی دوم که به نام download maps می باشد کلیک کتید. سپس وارد صفحه ی جدیدی خواهید شد که در آن گزینه ای به نام update current maps را مشاهده می کنید. در ذیل می توانید به صورت کاملاً تصویری مراحل ذکر شده را مشاهده کنید. برای مشاهده ی تصاویر زیر در اندازه ی بزرگ تر، روی آن ها کلیک کنید.

همان طوری که ذکر شد پس از کلیک بر روی گزینه ی download maps وارد صفحه ی جدیدی می شوید که در آن گزینه ای به نام update current maps دیده می شود. در گام دوم شما موظف هستید که روی گزینه ی update current maps کلیک کنید. حال باید کمی صبر کرد تا اپلیکیشن، نقشه های جدیدی را که به تازگی توسط ماهواره ها تهیه شده اند را بیابد. پس از چند لحظه متنی پیش روی شما قرار می گیرد که در آن حجم فایل های آپدیتی اشاره شده است. معمولاً حجم این فایل ها از مرز ۱۰ مگابایت تجاوز نمی کند. در صورت تمایل به به روز رسانی و دانلود این فایل های آپدیت کافیست گزینه ی install را بفشارید. باز هم باید منتظر بمانید. زمان انتظار شما به حجم فایل ها و سرعت اینترنت شما نیز بستگی دارد پس اگر این فرایند کمی طول کشید شکیبا باشید. طبق تصویری که در زیر می بینید حجم فایل های آپدیتی ۳٫۳ مگابایت است که در کم تر از یک دقیقه دانلود و نصب شد. پس از چند لحظه که دانلود فایل های آپدیتی به اتمام رسید پیمی به عنوان پایان کار به شما اعلام می شود. در ذیل می توانید به صورت کاملاً تصویری مراحل ذکر شده را مشاهده کنید. برای مشاهده ی تصاویر زیر در اندازه ی بزرگ تر، روی آن ها کلیک کنید.

کار شما تمام شده است. حال می توانید نقشه ی شهرتان را بر اساس آخرین تغییرات و آخرین تصاویر ماهواره ای مشاهده کنید. منتظر اخبار و مقالات بعدی موبایل مگ باشید.

منبع موبایل مگ
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • ویدئویی از بیلد ۱۰۵۸۱ ویندوز ۱۰ موبایل [تماشا کنید]
  • ویدئویی از بیلد ۱۰۵۷۲ ویندوز ۱۰ موبایل [تماشا کنید]
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    − پنج = 4