الجی سرویس اختصاصی پرداخت موبایلی خود را راه اندازی می کند

سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴ ۲۱:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

طبق گزارشات منتشر شده از کره جنوبی مقر اصلی شرکت الجی، به نظر می رسد که این کمپانی نیز به زودی به جمع دارندگان سرویس پرداخت موبایلی می پیوندد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

الجی سرویس اختصاصی پرداخت موبایلی خود را راه اندازی می کند

طبق آخرین خبرها، الجی قصد دارد با راه اندازی سیستم پرداخت اختصاصی خود با نام G Pay ، به رقابت با سامسونگ، اپل و گوگل بپردازد. سرویس پرداخت اختصاصی ال جی یعنی G Pay ، احتمالا در کشورهای آمریکا و کره جنوبی به فعالیت خواهد پرداخت. گزارشات منتشر شده از این کمپانی نشان می دهد که این شرکت از آغاز سال جاری میلادی در فکر راه اندازی سرویس اشتراک گذاری پرداخت ها و کارت های اعتباری برای موبایل های خود بوده است.

الجی سرویس اختصاصی پرداخت موبایلی خود را راه اندازی می کند

براساس تبلیعات انجام شده در رابطه با این کمپانی ، الجی در سرویس پرداخت اختصاصی خود، بیشتر تمرکزش را برروی تطبیق پذیری کارت ها و پرداخت ها گذاشته است.

چند ماه گذشته بود که منابع موثق، اخباری مبنی بر نقشه جدید ال جی برای سیستم جدید تشخیص اثر انگشت منتشر کرده بودند، اخباری که در دو گوشی جدید الجی یعنی Nexus 5X و  V10 به واقعیت پیوست.

حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که الجی برای پیوستن به جمع رقیبان در سرویس جدید پرداخت به وسیله موبایل، چه ویژگی های جدیدی را رو می کند.

منبع phonearena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

    دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    − یک = 0