شایعات جدید ادعا می کند که گلکسی نوت ۵ در ژانویه ۲۰۱۶ روانه بازار اروپا می شود

پنج شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۸:۴۵
به این نوشته امتیاز دهید : 0

شایعات جدید ادعا می کند که گلکسی نوت 5 در ژانویه 2016 روانه بازار اروپا می شود

 

دنیای آی تی در رسانه های آنلاین پر از شایعات گوناگون است که اکثریت آن ها از سوی منابع خارجی منتشر می شوند. اکنون با توجه به شایعات جدید منتشر شده، گلکسی نوت ۵ در ژانویه (خرداد) ۲۰۱۶ روانه بازار اروپا می شود. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید تا به جزئیات این خبر نگاهی داشته باشیم.

چند ماه پیش بود که شرکت سامسونگ به صورت رسمی از گلکسی نوت ۵ پرده برداری کرد و در زمان عرضه، برای مشتری های اروپایی خبر بدی را به همراه داشت. این شرکت در ابتدا اعلام کرد که این دستگاه در اروپا عرضه نمی شود. اما بعد از آن، خبرهای جدیدی که بر نسخه اختصاصی اروپایی ادعا می کردند، منتشر شد.

حال برخی از طرفدران، به شیوه دیگری برای داشتن گلکسی نوت ۵ عمل کرده اند و نسخه دو سیم کارته آن را از آسیا به اروپا وارد می کنند که با این عمل، هیچ گزینه ای برای گارانتی وجود نخواهد داشت و ممکن است خطرناک باشد. اکنون با اعلام تاریخ مشخص شده برای این دستگاه، کاربران بسیاری خوشحال می شوند و اگر قرار باشد که یک نسخه اختصاصی برای اروپا وجود داشته باشد، وقفه چند ماهه ایجاد شده جبران خواهد شد.

اگرچه تاریخ اعلام شده قدری دور است، اما ارزش صبر کردن را دارد و مطمئنا همه طرفداران سامسونگ که ساکن اروپا هستند، بی وقفه منتظر خواهند ماند.

 

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

    دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    2 + = نُه