ویدئویی از بیلد ۱۰۵۴۹ ویندوز ۱۰ موبایل [تماشا کنید]

پنج شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۳:۴۵
به این نوشته امتیاز دهید : 1

امروز ویدئویی توسط کمپانی مایکروسافت منتشر شده است که سیستم عامل ویندوز فون ۱۰ بیلد ۱۰۵۴۹ را به طور خلاصه بررسی می کند. در این ویدئو، شخص مجری ابتدا به قسمت about گوشی خود می رود که ثابت کند سیستم عامل گوشی ویندوز ۱۰ بیلد ۱۰۵۴۹ می باشد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

ویدئویی از بیلد 10549 ویندوز 10 موبایل [تماشا کنید]

در قسمت Device information (اطلاعات دستگاه) گزینه هایی را می بینیم. اگر از آن دسته افرادی باشید که در حوزه ی اسمارت فون های لومیا اطلاعات زیادی دارند، در نتیجه در یک نگاه در می یابید که گوشی موجود در ویدئوی زیر یک نوکیا لومیا ۱۵۲۰ است. در سطر پنجم قسمت Device information (اطلاعات دستگاه) می بینیم که نسخه ی سیستم عامل ۱۰۵۴۹ معرفی می شود.

در ادامه ی ویدئو شخص مجری منوی استارت را باز می کند. جالب است بدانید که منوی استارت در این نسخه شباهت زیادی به محیط کاربری ایکس باکس وان دارد. اگر می خواهید کورتانای ویندوز ۱۰ موبایل در بیلد ۱۰۵۴۹ را ببینید، این ویدئو به شما پیشنهاد می شود. یکی دیگر از مواردی که در این ویدئو به طور خلاصه بررسی می شود، اپلیکیشن اصلی دوربین در این سیستم عامل می باشد.

ویدئوی زیر در حدود کم تر از ۱۰ مگابایت حجم دارد و از کیفیت خوبی نیز برخوردار است. پیشنهاد می کنم که مشاهده کنید.

در این ویدئو شخص مجری تصویری را با دوربین عقب گوشی خود می گیرد تا به برخی از شایعات خاتمه دهد. لازم به ذکر است که برخی از شایعات حاکی از آن بودند که اپلیکیشن دوربین در بیلد های جدید ویندوز ۱۰ دچار نواقصی است. حال می بینیم که آخرین بیلد ویندوز ۱۰ یعنی بیلد ۱۰۵۴۹ هیچ نقصی در این زمینه ندارد.

یکی از قابلیت های جالب موجود در بیلد ۱۰۵۴۹ ویندوز ۱۰ موبایل این است که شما می توانید در قسمت پیام (قسمت نوشتن پیام)، ابتدا شکلک خود را انتخاب کنید و سپس رنگ آن را نیز برگزینید. پیشنهاد می کنم که ویدئوی بالا را با دقت تماشا کنید.

منتظر اخبار و ویدئو های بعدی موبایل مگ باشید.

منبع Mobile Mag

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • ایسر Jade Primo ؛ اولین اسمارت فون با ویندوز ۱۰
  • ویندوز ۱۰ موبایل، فقط برای گوشی های بالای ۸ گیگابایت
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    پنج + 5 =