انتشار تصاویر مفهومی و بسیار زیبای پرچمدار جدید کمپانی وان پلاس

یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۷:۱۶
به این نوشته امتیاز دهید : 0

انتشار تصاویر مفهومی و بسیار زیبای پرچمدار جدید کمپانی وان پلاس

گوشی هوشمند وان پلاس وان هم اکنون پرچمدار کمپانی وان پلاس و یکی از گوشی‌های هوشمند باکیفیت و نسبتا مقرون به صرفه‌ی موجود در بازار به شمار می‌رود. این گوشی هوشمند خصوصیات و ویژگی‌های سخت افزاری بسیار عالی را به همراه داشته از سیستم عامل اندروید و رابط کاربری اختصاصی کمانی وان پلاس با نام Cyanogen بهره می‌برد.

اما به تازگی اخبار و اطلاعاتی در رابطه با جایگزین و جانشین پرچمدار کنونی کمپانی وان پلاس در منابع خبری گوناگون منتشر شد. بنا به اطلاعات به دست آمده این گوشی هوشمند احتمالا وان پلاس ۲ نامگذاری شده و شرکت وان پلاس قصد دارد که طی سه ماه سوم سال ۲۰۱۵ میلادی به طور رسمی از آن رونمایی کند. اما امروز شاهد رونمایی از تصاویر مفهومی گوشی هوشمندی با نام وان پلاس ۱۱ بودیم که گویا از سوی طراحی با نام هنری Hege منتشر شده است. به نظر می‌رسد که وی عقیده دارد پرچمدار جدید شرکت وان پلاس با نام وان پلاس ۱۱ معرفی خواهد شد.

انتشار تصاویر مفهومی و بسیار زیبای پرچمدار جدید کمپانی وان پلاس

همانطور که در تصاویر ضمیمه شده مشاهده می‌کنید طرح مفهومی ارائه شده برای گوشی هوشمند وان پلاس ۱۱ بسیار زیبا و چشم نواز است. در این طرح تصور شده که بنده‌ی دستگاه از تمام آلومینیومی ساخته می‌شود. همچنین محل قرارگیری دکمه‌های فیزیکی دستگاه نیز در این طرح به وضوح قابل مشاهده است. بنا ادعای طراح این تصاویر دکمه‌های فیزیکی این گوشی هوشمند به گونه‌ای در نظر گرفته شده که چندان برجستگی نسبت به بدنه‌ی دستگاه ندارند و به منظور استفاده از آن‌ها باید مقداری نیرو توسط کاربر به این دکمه‌های فیزیکی وارد شود.انتشار تصاویر مفهومی و بسیار زیبای پرچمدار جدید کمپانی وان پلاس

همانگونه که مشاهده می‌کنید طراحی این تصاویر بدنه‌ای بسیار باریک را برای گوشی هوشمند وان پلاس ۱۱ در نظر گرفته است. این احتمال وجود دارد که نسخه‌ی نهایی پرچمدار جدید کمپانی وان پلاس به واقع با ضخامتی این چنینی طراحی شود. بر اساس اطلاعاتی که اخیرا به دست آمده، مدیر عامل کمپانی وان پلاس اعلام کرده که پرچمدار جدید این شرکت از بدنه‌ای باریک و قابی آلومینومی بهره‌مند خواهد بود. از اینرو طراحی آقای Hege هم بر اساس همین باور انجام شده است. در هر صورت تصاویر ارائه شده تنها طرحی مفهوی از پرچمدار و گوشی هوشمند جدید کمپانی وان پلاس را نمایش می‌دهند، بنابراین نمی‌توان به طور قطعی نتیجه گرفت که این محصول به شیوه‌ای مشابه با تصاویر منتشر شده طراحی می‌شود. در هر صورت بدون تردید در آینده‌ی نه چندان دور اخبار و اطلاعات بیشتری در رابطه با پرچمدار جدید کمپانی وان پلاس خواهیم شنید.

 

منبع androidheadlines

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • استفاده از چیپ پردازشی اسنپدراگون ۸۰۱ در وان پلاس X
  • تصاویری منتسب به وان پلاس مینی منتشر شدند
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    نُه − = 1