ویدئویی از بیلد ۱۰۵۷۲ ویندوز ۱۰ موبایل [تماشا کنید]

چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴ ۸:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 4

مدتی است که سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل در نسخه های متعدد پیش نمایش به طور رایگان در دست کاربران قرار می گیرد و اغلب افرادی که کاربر گوشی های ویندوز فونی هستند، لذت کار با ویندوز ۱۰ موبایل را تجربه کرده اند. امروز قصد داریم ویدئویی از بیلد ۱۰۵۷۲ ویندوز ۱۰ موبایل را برای شما عزیزان به نمایش بگذاریم. برای تماشای ویدئوی بررسی بیلد ۱۰۵۷۲ سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل، در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

ویدئویی از بیلد 10572 ویندوز 10 موبایل [تماشا کنید]

در این ویدئو، شخصی با گوشی نوکیا لومیا ۱۵۲۰ خود قصد دارد ویژگی های جدید این بیلد را به شما نشان دهد. یکی از برجسته ترین ویژگی هایی که در بیلد های پیشین ویندوز ۱۰ موبایل دیده نمی شد، ولی در این بیلد وجود دارد، نوار جستجو در سمت چپ صفحه است که با کلیک بر روی گزینه ی Option باز می شود. اگر ویدئوی زیر را تماشا کنید، به طور قطع شاهد تمرکز بر روی دستیار صوتی کورتانا خواهید بود؛ ویژگی های جدیدی که می تواند کاربران را بیش از پیش شگفت زده کند. قابلیت هایی که گوگل Now در خواب هم نخواهد دید.

پیشنهاد می کنم که این ویدئو را از دست ندهید. چون می توانید جزء اولین افرادی باشید که از قابلیت های جدید ویندوز ۱۰ باخبر شده اند. تا حد ممکن سعی شده است که ویدئوی زیر در عین برخورداری از کیفیت مطلوب، دارای حجم مناسبی نیز باشد.

یکی دیگر از ویژگی هایی که در بیلد ۱۰۵۷۲ بهبود یافته است، اپلیکیشن تصاویر است. در بیلد ۱۰۵۷۲ نسخه ی پیش نمایش ویندوز ۱۰ موبایل، می توانید با نگه داشتن انگشت بر روی تصویر، زبانه ی جدیدی شامل جزئیات تصویر، کپی تصویر و … باز کنید؛ درست مانند راست کلیک در ویندوز دسکتاپ رایانه. در بیلد ۱۰۵۴۹ ویندوز ۱۰ موبایل که چند روز پیش در موبایل مگ شاهد آن بودیم، مدت زمان عکس برداری با ISO بالا، کمی طولانی بود. در حالی که در این بیلد، آن ویزگی ها بهبود یافته اند.

منتظر اخبار و ویدئو های جدید از بیلد های بعدی ویندوز ۱۰ موبایل باشید.

منبع Mobile Mag

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • قابلیت Hey Cortana به ویندوز ۱۰ موبایل آمد+ویدئو [تماشا کنید]
  • ویدئویی از بیلد ۱۰۵۸۱ ویندوز ۱۰ موبایل [تماشا کنید]
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    6 − چهار =