نحوه پیدا کردن UDID آیفون

یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ ۸:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

هرکدام از دستگاه های مبتنی بر سیستم عامل آی او اس شامل آیفون٬ آیپاد تاچ و یا آی پد٬ دارای یک ( UDID ( Unique Device IDentifier یا به اصطلاح شناسه یکتای دیوایس هستند که از طریق آن٬ می توان دستگاه های مختلف را شناسایی کرد. در این آموزش٬ می خواهیم نحوه پیدا کردن UDID آیفون را برای شما شرح دهیم. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

نحوه پیدا کردن UDID آیفون

برای پیدا کردن UDID آیفون ٬ آیپاد تاچ و یا آی پد خود٬ ابتدا باید نرم افزار آیتونز را روی دستگاه خود نصب نمایید که معمولا اشخاصی که با دیوایس های مبتنی بر سیستم عامل آی او اس سر و کار دارند٬ این نرم افزار را روی سیستم عامل خود نصب کرده اند. پس در قدم اول٬ نرم افزار آیتونز را باز کنید.

نحوه پیدا کردن UDID آیفون

سپس آیفون٬ آیپاد تاچ یا آی پد خود را از طریق کابل به سیستم متصل نمایید و منتظر بمانید تا نرم افزار آیتونز آن را شناسایی کند. بعد از شناسایی٬ روی نام دستگاه خود کلیک کنید.

نحوه پیدا کردن UDID آیفون

در قسمتی که در تصویر بالا مشخص شده است٬ می توانید شماره سریال یا Serial Number دیوایس خود را مشاهده کنید. حال کافی است تنها روی همین عبارت Serial Number کلیک کنید. با انجام این کار٬ خواهید دید که مانند تصویر زیر٬ کد UDID به جای شماره سریال دستگاه نمایش داده می شود.

نحوه پیدا کردن UDID آیفون

منبع iClarified
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • چگونگی استفاده از دکمه Back در آی او اس ۹
  • نحوه بردن آیفون به حالت Recovery Mode
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    شش − 5 =