شلیک به گوشی ال جی V10 با اسلحه ی کالیبر ۵۰ [تماشا کنید]

یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ ۲۱:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 3

امروز قصد داریم ویدئویی از شلیک یک اسلحه ی تک تیر انداز کالیبر ۵۰ به اسمارت فون ال جی V10 (وی ۱۰) را برای شما عزیزان قرار دهیم. در این ویدئو شخصی با یک اسلحه ی تک تیر انداز کالیبر ۵۰ دو بار به اسمارت فون ال جی V۱۰ شلیک می کند. نتیجه ی آزمایش بسیار جالب است. برای تماشای ویدئوی این تست در ادامه همراه موبایل مگ باشید.

در ویدئوی بالا ابتدا شاهد آن هستیم که پس از شلیک، نخست صفحه نمایش گوشی تا حدودی آسیب می بیند اما این شکاف از آن چیزی که انتظار می رفت کوچک تر بود. کمپانی ال جی اعلام کرده است که این اسمارت فون می تواند از زیر دست بسیاری از کودکان جان سالم به در ببرد اما هرگز اعلام نشده بود که می تواند در برابر یک شلیک اسلحه ی کالیبر ۵۰ مقاومت کند. گلوله ی این اسلحه با سرعت تقریبی ۳۰۷۲ کیلومتر بر ساعت حرکت می کند. این نکته را در نظر بگیرید که کالیبر ۵۰ می تواند بسیاری از هدف های خود را تکه تکه کند. پیشنهاد می کنم که ویدئوی بالا را تماشا کنید.

تقریباً چند مدتی از انتشار ویدئوی شلیک یک اسلحه ی کالیبر ۵۰ به اسمارت فون اپل آیفون ۶ اس در کانال آپارات موبایل مگ می گذرد، اما باز هم شاهد این امر هستیم که تست های عجیب و غریب بر روی اسمارت فون های برتر انجام می شود. البته دو اسمارت فون اپل آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس در این زمینه هنوز رتبه ی اول را دارند؛ از جمله مهم ترین ویدئو های جالب می توان به ویدئوی انداختن آیفون ۶ اس در مواد مذاب، ویدئوی عبور ماشین فورد F150 از روی آیفون ۶ اس، تست این گوشی با چکش و چاقو، تست خمیدگی آیفون ۶ اس پلاس، ویدئوی پرتاب آیفون ۶ اس از ارتفاع زیاد و از همه مهم تر شلیک با اسلحه ی کالیبر ۵۰ به آیفون ۶ اس اشاره کرد.

برای تماشای ویدئو های بیشتر موبایل مگ، در کانال آپارات ما مشترک شوید.

منتظر ویدئو های بعدی موبایل مگ باشید.

منبع PhoneArena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • نمونه تصاویر گرفته شده با دوربین گوشی هوشمند LG V10
  • تصویر جدیدی از گوشی ال جی V10 به بیرون درز کرد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    نُه × 4 =