ویدئوی دیدنی مقایسه سرعت آیفون ۶ اس پلاس با گلکسی نوت ۵ [تماشا کنید]

چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴ ۱۴:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 4
در این ویدئوی دیدنی شما شاهد مقایسه ی دو اسمارت فون اپل آیفون ۶ اس پلاس و سامسونگ گلکسی نوت ۵ خواهید بود؛ آن هم در حوزه ی سرعت. این ویدئو می تواند به بسیاری از بحث های بین طرفداران آیفون و طرفداران گلکسی خاتمه دهد. برای تماشای ویدئوی مقایسه ی دو اسمارت فون اپل آیفون ۶ اس پلاس با سامسونگ گلکسی نوت ۵، در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

ویدئوی دیدنی مقایسه سرعت آیفون 6 اس پلاس با گلکسی نوت 5 [تماشا کنید]

همان طور که ذکر شد میان طرفداران کمپانی های سامسونگ و اپل بحث های زیادی وجود دارد. اگر می خواهید نتیجه ی این بحث و جدل ها را مشاهده کنید بهتر است ویدئوی زیر را تماشا کنید.

 خالی از لطف نیست که درباره ی این دو محصول تا حدودی اطلاعات داشته باشیم. سیستم عامل اسمارت فون اپل آیفون ۶ اس پلاس که یکی از دو پرچم دار فصل پایانی امسال اپل به شمار می آید، iOS 9 می باشد. این در حالیست که اسمارت فون سامسونگ گلکسی نوت ۵ از سیستم عامل اندروید ۵٫۱ بهره می برد؛ یعنی حتی از آخرین نسخه ی اندروید، یعنی اندروید مارشمالو نیز برخوردار نیست. شاید پیش خود فکر کنید که همین عامل، سبب برتری آیفون ۶ اس پلاس بر نوت ۵ گردد اما این طور نیست. اسمارت فون سامسونگ گلکسی نوت ۵ با داشتن حافظه ی رم ۴ گیگابایتی، ضعف خود را در حوزه ی سیستم عامل جبران کرده است؛ شایان ذکر است که حافظه ی رم اسمارت فون آیفون ۶ اس پلاس، ۲ گیگابایت است.

برای این که ویدئو های بیشتری را درباره ی آخرین اسمارت فون های کمپانی های مطرح دنیا و ویدئو های جالبی از تست آن ها را تماشا کنید کافیست کانال آپارات موبایل مگ را دنبال کنید. کانال آپارات موبایل را از دست ندهید. در این کانال هر روز آخرین و جدیدترین ویدئوی های مرتبط با جهان بی حد و حصر اسمارت فون ها را قرار می دهیم که می توان آن ها را به طور رایگان تماشا کرد.

منتظر اخبار و ویدئو های بعدی موبایل مگ باشید.

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • برترین گوشی های هوشمند با قابلیت ضبط ویدیوی ۴K
  • چیپ TSMC در آیفون ۶ اس ، دو ساعت بیشتر دوام می آورد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    × 4 = بیست هشت