ویدئویی از بیلد ۱۰۵۸۱ ویندوز ۱۰ موبایل [تماشا کنید]

پنج شنبه ۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۴:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

مدت زمانی است که کمپانی مایکروسافت، سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل را در قالب نسخه های پیش نمایش متعددی به طور رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد. این نسخه های پیش نمایش که تقریباً هر هفته یا دو هفته یک بار انتشار می یابند، بیلد نامیده می شوند. کم تر کسی است که کاربر گوشی های ویندوز فونی باشد اما لذت کار با ویندوز ۱۰ موبایل را نچشیده باشد؛ حتی به طور موقت. امروز می خواهیم بیلد جدیدی از سیستم عامل ویندوز فون را برای شما نمایش دهیم؛ آخرین بیلد موجود یعنی ۱۰۵۸۱٫ برای تماشای ویدئوی بررسی سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل بیلد ۱۰۵۸۱ در ادامه همراه موبایل مگ باشید.

ویدئویی از بیلد 10581 ویندوز ۱۰ موبایل [تماشا کنید]

در ابتدا برای این که ادعای مجری مبنی بر این که بیلد موجود در ویدئو، بیلد ۱۰۵۸۱ می باشد اثبات شود شاهد مراجعه ی مجری به قسمت About خواهید بود. در قسمت About می توان اطلاعات مهمی را دریافت که این اطلاعات در ویدئوی زیر عبارتند از: «نوع گوشی: لومیا ۶۳۵»، «سیستم عامل: ویندوز ۱۰ موبایل بیلد ۱۰٫۰٫۱۰۵۸۱۰ یا همان بیلد ۱۰۵۸۱» و…

تا حد امکان سعی کردیم که ویدئو زیر در عین این که از حجم مناسبی برخوردار باشد (حدوداً ۴ مگابایت)، کیفیت مطلوبی نیز داشته باشد. پیشنهاد می کنیم که ویدئوی زیر را تماشا کنید.

شایان ذکر است که این ویدئو مستقیماً از صفحه نمایش خود گوشی گرفته نشده بلکه گوشی به وسیله ی قابلیت Project my screen به کامپیوتر وصل شده و این ویدئو از کامپیوتر اخذ گردیده است. پیش تر درباره ی نحوه ی کار با قابلیت Project My screen در موبایل مگ مقاله ای منتشر شده بود. در بیلد های پیشین ویندوز ۱۰ پیش نمایش، شاهد آن بودیم که پس از نگه داشتن دکمه ی بازگشت (Back) تمامی اپلیکیشن های باز و در حال اجرا به صورت ۲×۳ در صفحه نمایش شما نمایش داده می شدند اما در این بیلد می توانید شباهت زیادی بین ویندوز ۸٫۱ و ۱۰ بیابید (در ویدئوی بالا به وضوح دیده می شود).

اگر تجربه کار با ویندوز ۱۰ پیش نمایش در بیلد های قبلی را داشته باشید بدون شک متوجه ضعفی جزئی در قسمت Battery شده اید؛ به طوری که آن چنان آمار و ارقام زیادی برای کاربر به نمایش در نمی آمد. علاوه بر بهبود قسمت باتری، ویندوز ۱۰ پیش نمایش بیلد ۱۰۵۸۱ در زمینه ی HTML و مایکروسافت اِج (Microsoft Edge) نیز بهبود یافته است.

برای این که ویدئو های بیشتری را درباره ی آخرین اسمارت فون ها و ویدئو های جالبی از تست آن ها تماشا کنید، کافیست کانال آپارات موبایل مگ را دنبال کنید. کانال آپارات موبایل مگ را از دست ندهید.

منتظر اخبار و ویدئو های بعدی موبایل مگ باشید.

منبع WM PowerUser

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • قابلیت Hey Cortana به ویندوز ۱۰ موبایل آمد+ویدئو [تماشا کنید]
  • ویدئویی از بیلد ۱۰۵۷۲ ویندوز ۱۰ موبایل [تماشا کنید]
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    1 + = هفت