اینفوگرافیک جدید موتورولا درباره گوشی هایی با صفحه نمایش شکسته

جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴ ۹:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

کمپانی موتورولا که در گوشی DROID Turbo 2 از تکنولوژی ShatterShield برای محافظت از صفحه نمایش استفاده کرده، اخیرا با انتشار یک اینفوگرافیک، آمار جالبی در خصوص میزان شکستگی صفحه نمایش گوشی های هوشمند در کشورهای مختلف ارائه کرده است. در ادامه مطلب با موبایل مگ همراه باشید.

اینفوگرافیک جدید موتورولا درباره گوشی هایی با صفحه نمایش شکستهبنا به اینفوگرافیک منتشر شده از جانب موتورولا، ۵۰ درصد از کل مردم جهان حداقل یک بار با مشکل شکستن صفحه نمایش گوشی هوشمند خود مواجه شده اند. همچنین اشاره شده است که کشور هند در این زمینه بیشترین سهم را داشته و ۶۵ درصد از مردم این کشور تجربه شکسته شدن صفحه نمایش گوشی را داشته اند. کشور آمریکا نیز با ۳۴ درصد، کمترین میزان شکستگی صفحه نمایش گوشی را داشته است.

اینفوگرافیک جدید موتورولا درباره گوشی هایی با صفحه نمایش شکستهمعمولا گوشی های هوشمندی که صفحه نمایش آن ها می شکند در همان وضعیت نگه داشته می شوند و کاربران، اقدام به تعمیر آن ها نمی کنند. در ۴۲ درصد موارد، هزینه تعمیر گوشی به عنوان عامل اصلی در استفاده از صفحه نمایش شکسته اعلام شده است و ۲۳ درصد کاربرانی هم که از گوشی هایی با صفحه نمایش شکسته استفاده می کنند، حتی با وجود اینکه انگشت آن ها به واسطه شکستگی صفحه گوشی، بریده شده است، همچنان به استفاده از آن ادامه داده اند.

اینفوگرافیک جدید موتورولا درباره گوشی هایی با صفحه نمایش شکستهسوال بعدی این است که علت شکسته شدن صفحه نمایش گوشی های هوشمند چیست؟ در ۵۰ درصد موارد، این مشکل به دلیل افتادن گوشی از دست کاربر به وجود آمده و ۳۲ درصد موارد نیز به دلیل افتادن گوشی از جیب یا کیف کاربر دچار شکستگی صفحه نمایش شده اند. ۲۷ درصد شکستگی های صفحات نمایش نیز به واسطه سقوط گوشی در هنگام بلند شدن و ایستادن کاربر رخ داده اند. علاوه بر این، ۷ درصد از موارد شکستگی صفحه نمایش در هنگام ثبت عکس های سلفی اتفاق داده و ۵ درصد کاربرانی که صفحه نمایش گوشی آن ها شکسته است، در هنگام پرتاب گوشی برای شخصی دیگر با این مشکل مواجه شده اند.

اینفوگرافیک جدید موتورولا درباره گوشی هایی با صفحه نمایش شکستهجالب است بدانید که به طور میانگین، ۷ درصد از کاربران ترجیح می دهند تا به جای شکسته شدن صفحه نمایش گوشی هوشمندشان، یک عکس سلفی خصوصی آن ها به طور اتفاقی در شبکه های اجتماعی منتشر شود. در همین زمینه، ۱۷ درصد کاربران هندی به فاش شدن عکس خصوصی خود به جای شکسته شدن صفحه نمایش گوشی، راضی هستند، ولی در طرف مقابل تنها ۳ درصد از کاربران برزیلی با این مسئله موافق هستند.

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

    دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    دو × = 6