قابلیت Hey Cortana به ویندوز ۱۰ موبایل آمد+ویدئو [تماشا کنید]

جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۱۵
به این نوشته امتیاز دهید : 2

مدتی است که سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل در قالب نسخه های پیش نمایش یا همان بیلد به طور رایگان به دست کاربران می رسد. یکی از قابلیت های ویندوز ۸٫۱ که در ویندوز ۱۰ پیش نمایش دیده نمی شد قابلیت Hey Cortana بود. امروز ویدئویی را برای شما عزیزان قرار داده ایم که در آن قابلیت Hey Cortana در بیلد ۱۰۵۸۱ ویندوز ۱۰ موبایل فعال می باشد. برای تماشای این ویدئو در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

تا حد امکان سعی کردیم که ویدئوی زیر در عین این که از حجم مناسبی برخوردار باشد (تقریباً ۵ مگابایت)، کیفیت مطلوبی هم داشته باشد. پیشنهاد می کنم که ویدئوی زیر را تماشا کنید.

در ابتدا لازم است بدانید که دستور صوتی Hey Cortana چیست و به چه دردی می خورد؟ کسانی که از سیستم عامل ویندوز ۸ یا ۸٫۱ موبایل استفاده کرده اند حتماً می دانند که با گفتن Hey Cortana – حتی هنگامی که گوشی قفل باشد – می توان کورتانا را فعال کرد و به او دستور صوتی داد. از زمان انتشار نسخه های پیش نمایش ویندوز ۱۰ جای این قابلیت بسیار خالی بود و بسیاری از کاربران این سیستم عامل در بازخورد (feedback) های ویندوز ۱۰ پیش نمایش به این نکته اشاره کرده اند.

در اواسط ویدئوی بالا می بینید که کاربر جمله ی Hey Cortana را می گوید. سپس کورتانا باز می شود و آماده ی اجرای دستورات شما می شود.

برای این که ویدئو های بیشتری را درباره ی آخرین اسمارت فون ها و ویدئو های جالبی از تست آن ها تماشا کنید، کافیست کانال آپارات موبایل مگ را دنبال کنید. کانال آپارات موبایل مگ را از دست ندهید.

منتظر اخبار و ویدئو های بعدی موبایل مگ باشید.

منبع WM PowerUser

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • ویدئویی از بیلد ۱۰۵۸۱ ویندوز ۱۰ موبایل [تماشا کنید]
  • ویدئویی از بیلد ۱۰۵۷۲ ویندوز ۱۰ موبایل [تماشا کنید]
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    − 7 = صفر