اپل آیپد پرو ۱۲٫۹ اینچی از ۱۱ نوامبر به فروش می رسد

شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴ ۹:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0
اپل آیپد پرو 12.9 اینچی از 11 نوامبر به فروش می رسد

آیپد پرو ۱۲٫۹ اینچی

اگر منتظر روزی هستید که بتوانید آیپد پرو ۱۲٫۹ اینچی اپل را با قیمت کمتر از ۷۹۹ دلار خریداری نمایید، می توانید روز یازدهم نوامبر ( بیستم آبان ماه ) را در تقویم خود علامت گذاری کنید. گفته می شود که در این روز این تبلت ۱۲٫۹ اینچی، از طریق فروشگاه های آنلاین اپل در دسترس خواهد بود. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

همچنین در روز یازدهم نوامبر دو مورد از لوازم جانبی اصلی این تبلت، یعنی قلم اپل – که نام Pencil یا مداد برای آن در نظر گرفته شده – و صفحه کلید هوشمند هم در دسترس کاربران قرار خواهد داشت. گفتنی است که قلم اپل ۹۹ دلار قیمت دارد و برای صفحه کلید هوشمند هم قیمت ۱۶۹ دلار در نظر گرفته شده است.

در مورد پنسل باید گفت که اساساً یک قلم قابل شارژ از طریق خود تبلت است و صفحه کلید هوشمند هم – که زیبایی آن نیاز به توصیف ندارد – از ویژگی مقاومت در برابر آب برخوردار است. همچنین از این صفحه کلید – به دلیل طراحی خاص آن – می توانید به عنوان پایه ی تبلت هم استفاده نمایید.

شایان ذکر است که نسخه ۳۲ گیگابایتی مدل Wi-Fi آیپد پرو ۷۹۹ دلار قیمت گذاری شده است و قیمت آن برای نسخه ۱۲۸ گیگابایتی به ۹۴۹ دلار می رسد. همچنین نسخه ۱۲۸ گیگاباتی مدل Wi-Fi + LTE این تبلت هم ۱۰۷۹ دلار قیمت گذاری شده است. اپل همچنین کاور محافظ اندازه ی این تبلت را هم به همراه آن به فروش خواهد رساند.

اپل آیپد پرو 12.9 اینچی از 11 نوامبر به فروش می رسد اپل آیپد پرو 12.9 اینچی از 11 نوامبر به فروش می رسد اپل آیپد پرو 12.9 اینچی از 11 نوامبر به فروش می رسد

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • تبلت آیپد پرو مجهز به ۴ گیگابایت حافظه رم می باشد
  • قیمت آیپد پرو بین ۷۹۹ تا ۱۱۲۹ دلار خواهد بود
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    + نُه = 17