احتمال ورود سامسونگ پی به دستگاه های غیر سامسونگی

پنج شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ ۱۹:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

سامسونگ پی (Samsung Pay) یکی از جدیدترین و جذاب ترین سرویس های پرداخت موبایلی می باشد که مدت کمی از آغاز به کار آن گذشته است و شاید بتوان آن را یکی از بلندپروازانه ترین طرح های سامسونگ دانست. اگر تاکنون چیزی درباره سامسونگ پی نشنیده اید، باید به اطلاع شما برسانیم که این سرویس تقریبا با تمامی پایانه های فروش موجود همخوانی دارد و روشی ایمن تر برای تبادل اطلاعات کارت اعتباری با کارت خوان ها به حساب می آید. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

احتمال ورود سامسونگ پی به دستگاه های غیر سامسونگی

سامسونگ که سرویس پرداختی اش محبوبیت بسیار خوبی در کره و آمریکا بدست آورده است، آینده بسیار درخشان تری را برای سامسونگ پی متصور می باشد. در تازه ترین اظهار نظر رسمی که از سوی مسئولان این کمپانی بزرگ کره ای منتشر شده است، آقای این جونگ ری (Injong Rhee)، نایب رئیس اجرایی و رئیس راهکارهای تجاری بخش موبایل سامسونگ، عنوان کرده که سامسونگ تلاش خواهد کرد تا سرویس پرداختی سامسونگ پی را به تولیدات سایر شرکت ها نیز وارد کند و آن را در انحصار ابزارهای خود قرار نخواهد داد. البته وی اعلام کرده که در حال حاضر تمرکز این کمپانی بر روی توسعه هر چه بیشتر سرویس مذکور در بین مراکز خرید و فروشگاه ها بوده و فعلا قصد دارد تا جایگاه آن را تثبیت کرده و موفقیت اولیه آن (بیش از یک میلیون مشترک و پرداخت هایی به ارزش ۸۸ میلیون دلار) را ادامه دهد.

احتمال ورود سامسونگ پی به دستگاه های غیر سامسونگی

مطمئنا ایده توسعه سرویس سامسونگ پی به محصولات سایر سازندگان گوشی های هوشمند، می تواند بسیار هیجان انگیز بوده و محبوبیت این سرویس را هر چه بیشتر افزایش دهد. البته این کار مستلزم تامین برخی قطعات تخصصی می باشد که در حال حاضر تنها در تعداد معدودی از گوشی های هوشمند رده بالای سامسونگ تعبیه شده است و بنابر این استفاده سایر تولید کنندگان از این قطعات، نیاز به صدور مجوز و فروش آن ها بوسیله سامسونگ خواهد داشت. البته سامسونگ پی از یک روش پرداخت بدون تماس مرسوم به نام NFC نیز استفاده می کند و این بدان معنی خواهد بود که دستگاه هایی که مجهز به این تکنولوژی باشند، توانایی استفاده از سرویس پرداختی سامسونگ را خواهند داشت.

احتمال ورود سامسونگ پی به دستگاه های غیر سامسونگی

آقای این جونگ ری در مصاحبه خود به این نکته نیز اشاره کرده است که کمپانی سامسونگ قصد دارد تا امکان استفاده از سامسونگ پی را برای محصولات غیر پرچمدار خود نیز مهیا نماید. مطمئنا در آینده ای نزدیک خبرهای بیشتری در خصوص سامسونگ پی و اقدامات سامسونگ در جهت بهبود این سرویس به گوش خواهد رسید. پس با اخبار موبایل مگ همراه باشید.

منبع gsmarena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • تبلت ۱۸٫۴ اینچی سامسونگ رسما معرفی شد
  • مقایسه گوشی های آیفون ۶ اس پلاس و سامسونگ گلکسی اس۶ اج پلاس
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    × سه = 9