ویدئوی بررسی قابلیت حرکت آهسته در دوربین Windows Camera [تماشا کنید]

شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ ۱۸:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 5

حدوداً یک روز پیش بود که اخباری پیرامون انتشار اپلیکیشن دوربین Windows Camera (اپلیکیشن دوربین پیش فرض برای گوشی های ویندوز ۱۰) با قابلیت حرکت آهسته (Slow Motion)، بسیاری را خوشحال کرد. امروز قصد داریم ویدئویی از بررسی این قابلیت را برای شما عزیزان به نمایش بگذاریم. برای تماشای ویدئوی بررسی قابلیت حرکت آهسته در دوربین Windows Camera در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

ویدئوی بررسی قابلیت حرکت آهسته در دوربین Windows Camera [تماشا کنید]

البته لازم است نکته ای را هم ذکر کنم. فعلاً این قابلیت در دو اسمارت فون لومیا ۱۵۲۰ و لومیا ۹۳۰ وجود دارد و گوشی های دیگر ویندوز فونی مشمول این قابلیت نشده اند؛ البته فعلاً. یکی از نکات جالب پیرامون این مقوله این است که ویدئو های حرکت آهسته با کیفیت ۷۲۰ پیکسلی، با سرعت ۱۲۰ فریم بر ثانیه اخذ می شوند؛ یعنی در کمتر از هشتاد و سه ده هزارم ثانیه یک فریم گرفته می شود. کسانی که در حوزه ی فیلم برداری اطلاعاتی دارند بدون شک ۱۲۰ فریم بر ثانیه برایشان وسوسه انگیز است. در ویدئوی زیر شخصی به بررسی قابلیت حرکت آهسته (Slow Motion) در اپلیکیشن دوربین Windows Camera می پردازد. علیرغم این که ویدئوی زیر حدوداً ۹ مگابایت حجم دارد، سعی کردیم که از کیفیت مطلوبی نیز برخوردار باشد تا از تماشای آن لذت ببرید.

پیشنهاد می کنم که ویدئوی زیر را تماشا کنید.

همان طوری که هم در تصویر و هم در ویدئوی بالا مشهود است، برای فعال سازی حالت حرکت آهسته (Slow Motion) لازم است روی علامت لاک پشت در بالای صفحه نمایش کلیک کنید.

البته همان طوری که ذکر شد، ویدئو های اخذ شده با سرعت ۱۲۰ فریم بر ثانیه دارای رزولوشن ۷۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل می باشد و اگر این ویدئو ها با رزولوشن ۱۰۸۰ پیکسل می بود رویایی می شد. جای هیچ تعجبی نیست که دو اسمارت فون لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ ایکس ال از این قابلیت یعنی اخذ ویدئو های حرکت آهسته با سرعت ۱۲۰ فریم و کیفیت ۱۰۸۰ پیکسل بهره مند باشند.

برای این که ویدئو های بیشتری را درباره ی آخرین اسمارت فون ها، ویدئو های جالبی از تست آن ها، آخرین اپلیکیشن های گوشی و خلاصه هر گونه خبر ویدئویی پیرامون اسمارت فون ها را تماشا کنید، کافیست کانال آپارات موبایل مگ را دنبال کنید. کانال آپارات موبایل مگ را از دست ندهید.

منتظر اخبار و ویدئو های بعدی موبایل مگ باشید.

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • تست فوکوس خودکار دوربین اکسپریا Z5 [تماشا کنید]
  • ۵ اسمارت فون برتر در حوزۀ فوکوس خودکار دوربین
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    5 × = چهل پنج