مقایسه ی ویدئویی کوتاه دو قلم اپل پنسیل و سرفیس پن [تماشا کنید]

پنج شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴ ۸:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 11

از زمان رونمایی دو قلم اپل پنسیل توسط کمپانی اپل و رونمایی سرفیس پن از سوی مایکروسافت افراد زیادی هر دوی آن ها را لایق ستایش می دانستند. اما به دلیل آن که این دو محصول تا به حال در حیطه ی مقایسه ی عملی در کنار هم قرار نگرفته بودند، هیچ کس نمی دانست کدام یک بهتر است. محصول مایکروسافت یعنی سرفیس پن یا محصول اپل یا همان اپل پنسیل؟ برای تماشای این ویدئو در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

البته در جواب به پرسش بالا باید گفت که هر دوی آن ها با چشم غیر مسلح ما در یک سطح قرار دارند و تفاوت ها بین آن ها آن قدر ناچیز است که نمی توان با چشم غیر مسلح متوجه آن ها شد. به همین خاطر ویدئوی زیر با سرعت ۱۲۰ فریم بر ثانیه و چهار برابر سرعت واقعی ضبط شده است. اگرچه هر دوی آن ها دارای وقفه های کمی هستند اما یکی از آن ها برتری نسبی دارد.

همان طوری که در عنوان این خبر نیز ذکر شد ویدئوی زیر بسیار کوتاه است و از حجم کمی برخوردار است و در عین حال کیفیت مطلوبی نیز دارد. حجم این ویدئو حدوداً ۹۰۰ کیلو بایت می باشد. پیشنهاد می کنم که ویدئوی زیر را تماشا کنید.

یک بار دیگر در جواب به پرسش بند اول این خبر باید گفت که محصول مایکروسافت از این رقابت سربلند بیرون آمد؛ الیته این به آن معنا نیست که اپل پنسیل به کلی محصول بدی است بلکه نقاط مثبت سرفیس پن از اپل پنسیل بیشتر است که در این مقال نمی گنجد. در ویدئوی بالا شما یک تست بسیار ساده و در عین حال کاربردی را تماشا کردید؛ تستی که سرعت، دقت و دیگر پارامتر های لازم در یک قلم را به چالش می کشد.

برای این که ویدئو های بیشتری را درباره ی آخرین اسمارت فون ها، ویدئو های جالبی از تست آن ها، آخرین اپلیکیشن های گوشی و خلاصه هر گونه خبر ویدئویی پیرامون اسمارت فون ها را تماشا کنید، کافیست کانال آپارات موبایل مگ را دنبال کنید. کانال آپارات موبایل مگ را از دست ندهید.

منتظر اخبار و ویدئو های بعدی موبایل مگ باشید.

منبع Microsoft-News

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • اپل: میزان استفاده از iOS 9 به ۶۶ درصد رسیده است
  • مقایسه گوشی های آیفون ۶ اس پلاس و سامسونگ گلکسی اس۶ اج پلاس
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    − دو = 6