ال جی جی پی احتمالا ماه آینده راه اندازی خواهد شد

چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۹:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 2

قبل از اینکه اپل در ماه گذشته میلادی از سرویس پرداخت موبایلی اپل پی (Apple Pay) رونمایی کند، روش پرداخت موبایلی نتوانسته بود به صورت جدی جای خود را در بین گوشی های هوشمند باز کند. با وجود اینکه تا چند وقت پیش تنها اپلیکیشن هایی نظیر گوگل والت (Google Wallet) برای پرداخت های موبایلی استفاده می شد اما اخیرا سرویس های دیگری مانند سامسونگ پی و اندروید پی نیز معرفی شده اند و کمپانی کره ای ال جی نیز برای عقب نماندن در این عرصه، قصد رونمایی از ال جی جی پی (LG G Pay) را دارد. در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

ال جی جی پی احتمالا ماه آینده راه اندازی خواهد شد

شاید به جرات بتوان گفت سرویس پرداختی سامسونگ پی بهترین سرویس ارائه شده تا به امروز می باشد، زیرا این سرویس تنها به اتصال NFC متکی نیست و کمپانی سامسونگ با خرید شرکت LoopPay، توانسته تا سامسونگ پی را با کارت خوان های مغناطیسی معمول نیز سازگار نموده و بدین ترتیب، پرداخت از طریق موبایل را بیش از پیش آسان نماید. اما وضعیت در مورد سرویس پرداخت موبایلی دیگر شرکت مطرح کره ای، یعنی ال جی، چگونه است؟

بر اساس شایعاتی که امروز از کره شنیده شده است، کمپانی ال جی قصد دارد تا ماه آینده سرویس پرداخت موبایلی اختصاصی خود را ارائه نماید. مدیران ال جی اظهار داشته اند که در تلاش هستند تا با صادر کنندگان مطرح کارت های اعتباری در کشور کره قرارداد امضا نمایند. گفته می شود که دو شرکت مطرح Shinhan Card و KB Kookmin Card که در واقع بزرگ ترین صادر کنندگان کارت های اعتباری در کره جنوبی می باشند، از جمله شرکت های طرف قرارداد ال جی خواهند بود. هنوز ال جی به صورت رسمی تاریخ راه اندازی سرویس خود را اعلام نکرده است اما به نظر می رسد، قراردادهای مورد اشاره، تا روز پنجشنبه به امضا برسند.

ال جی جی پی احتمالا ماه آینده راه اندازی خواهد شد

با وجود اینکه ال جی تاکنون جزئیات زیادی از سرویس پرداختی اختصاصی خود را فاش نکرده است اما پیش بینی می شود که این سرویس نیز همانند اندروید پی و اپل پی از اتصال NFC برای ثبت پرداخت ها استفاده کند. به احتمال زیاد سرویس ال جی جی پی در کشور کره جنوبی، ماه آینده میلادی قابل استفاده خواهد بود و به صورت جهانی نیز همزمان با رونمایی LG G5 می توانیم شاهد راه اندازی این سرویس باشیم. همین فاصه زمانی نیز به ال جی فرصت خواهد داد تا پیش از راه اندازی جهانی ال جی جی پی، بتواند آن را در کشور کره آزمایش کرده و نواقص احتمالی را برطرف نماید (همان کاری که سامسونگ نیز پیش از این در مورد سرویس ساموسنگ پی انجام داد).

منبع androidheadlines

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • عرضه چیپ پردازشی LG Nuclun 2 به سال ۲۰۱۶ موکول شد
  • رقابت سامسونگ و ال جی برای ساخت گوشی هایی با صفحه نمایش تاشو
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    3 × = پانزده