ویدئویی از مرورگر مایکروسافت اج [تماشا کنید]

جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۱۵
به این نوشته امتیاز دهید : 14

امروز برای شما عزیزان ویدئویی را قرار داده ایم که به طور بسیار کوتاه درباره ی مرورگر اختصاصی ویندوز ۱۰ یعنی مایکروسافت اج (Microsoft Edge) توضیح می دهد. برای تماشای این ویدئو در ادامه با موبایل مگ همراه باشید.

در ویدئوی زیر که کم تر از یک دقیقه است (۵۱ ثانیه) به طور اجمالی درباره ی قابلیت های مرورگر مایکروسافت اج (Microsoft Edge) صحبت شده است؛ اگر می خواهید درباره ی این مرورگر بیشتر بدانید پیشنهاد می کنم که حتماً ویدئوی زیر را تماشا کنید. حجم این ویدئو حدوداً یک و نیم مگابایت می باشد.

لازم به ذکر است که پیش تر هم در وب سایت موبایل مگ مقاله ای آموزشی درباره ی مرورگر مایکروسافت اج با نام «همه ی آن چیزی که باید در مورد مرورگر مایکروسافت اج بدانید» منتشر شده بود که مطالعه ی آن نیز خالی از لطف نیست. در ویدئوی بالا ابتدا به قسمت Hub اشاره می شود که دارای چهار بخش Favorite (مورد علاقه ها)، Reading List (فهرست خوانش)، History (تاریخچه ی بازدید ها) و همچنین Downloads (دانلود ها) است.

جالب است بدانید که اگر در مرورگر مایکروسافت اج در موبایل خود صفحه ای را به عنوان صفحه ی مورد علاقه (Favorite) انتخاب کنید، این صفحه در مرورگر رایانه ی شما نیز به عنوان صفحه ی مورد علاقه مشخص می شود؛ البته به دو شرط: شرط اول این که شما باید با مرورگر مایکروسافت اج فقط یک بار به اکانت لایو خود (اکانت مخصوص مایکروسافت) متصل شوید و شرط دوم آن که هر دو دستگاه (یعنی گوشی ویندوز فونی شما و رایانه تان) دارای سیستم عامل ویندوز ۱۰ باشند.

در ادامه ی این ویدئو نیز به قابلیت Reading List اشاره می شود که می توانید در ویدئوی بالا تماشا کنید.

منتظر اخبار و ویدئو های بعدی موبایل مگ باشید.

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • همه‌ی آن چه که باید در مورد مرورگر مایکروسافت اج بدانید [آموزش]
  • ویدئوی جعبه گشایی مایکروسافت سرفیس بوک [تماشا کنید]
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    شش + 4 =