تمرکز بیشتر کمپانی لنوو بر دوربین گوشی نسل موتو ایکس

سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۴:۵۶
به این نوشته امتیاز دهید : 0

تمرکز بیشتر کمپانی لنوو بر دوربین گوشی نسل موتو ایکس

مدیر عامل کمپانی لنوو در مصاحبه ی اخیرش اعلام کرده است که اولین گوشی موتورولا پس از خرید این کمپانی در این تابستان ارائه خواهد شد. وی گفت که قرار است مدل های بیشتری تحت برند موتو توسعه داده شوند و در این تابستان شاهد آن خواهید بود که محصولات بیشتری  شامل گوشی و ساعت هوشمند این کمپانی ارائه شود.

در این مصاحبه سوالاتی درباره ی امکاناتی که قرار است در محصولات بعدی گنجانده شود و اینکه آیا همچنان نام تجاری موتو بر روی این محصولات باقی خواهد ماند مطرح شد. وی در پاسخ امکانات احتمالی این گوشی هوشمند، اشاره ای به توجه ویژه ی لنوو به ایجاد قابلیت های بیشتر برای دوربین گوشی موتو اشاره کرد و گفت که این موضوع تاحدی کمتر مورد توجه رئیس موتورولا بود و به این دلیل امروز چنین رویکردی دنبال می شود.

ظاهراً گوشی موتو ایکس (۲۰۱۵) یا هر نام دیگری که خواهد داشت قرار است با تخصیص قابلیت های ویژه ای به دوربین ارائه شود که تفاوت زیادی با عملکرد دوربین گوشی موتورولا موتو ایکس (۲۰۱۴) داشته باشد. از منظر کیفیت تصاویر، قابلیت های تشخیص اتوماتیک صحنه و عملکرد بالاتر در نور کم را می توان از دوربین این گوشی در این تابستان انتظار داشت.

با توجه به اینکه اخیراً  کمپانی لنوو تمرکز بالایی بر کارکرد دوربین گوشی های خود به خرج داده است و از جمله ی آن ها نمونه پرتفلیو از عکسبرداری تخصصی با دوربین ۱۶ مگاپیکسلی است انتظار می رود که این کمپانی از تکرار تجربه عکاسی در دوربین این گوشی جدید استفاده کند. بعلاوه در برندینگ این گوشی احتمال آن می رود که لنوو تغییراتی در نام ایجاد کند (سابقه ی اضافه شدن ایکس در کنار آرم موتو) اما بر اساس مصاحبه ای که در بالا به آن اشاره شد مدیر عامل شرکت لنوو اذعان داشته است که این گوشی در مناطقی که موتورولا به طور وسیعی به رسمیت شناخته می شود  تحت همان لوگو موتو ارائه می شود، در حالی که در کشورهایی مثل چین و هند، لنوو از دو نام تجاری استفاده خواهد کرد.

منبع Phone Arena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • خبر های جدید درز کرده در مورد گوشی لنوو وایب پی ۱
  • گوشی لنوو ZUK Z1 با سیستم عامل سیانوژن ۱۲٫۱ عرضه خواهد شد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    دو × 4 =