هک شدن بازی “فلپی برد” برای اجرا بر روی اپل واچ

چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲
به این نوشته امتیاز دهید : 0

هک شدن بازی فلپی برد برای اجرا بر روی اپل واچ

بازی فلپی برد اساساً می تواند متناسب ترین بازی قابل اجرا در یک ساعت هوشمند باشد. اجرای این بازی سریع، کنترل آن آسان و البته به قدر کافی اعصاب خورد کننده است. حالا کسی پیدا شده که یکی از دیوانه کننده ترین بازی های دنیا را برای اجرا بر روی گران قیمت ترین ساعت هوشمند دنیا هک کند.

از زمانی که در رویداد WWDC اپل دومین ورژن سیستم عامل اپل واچ را معرفی کرده است، شانس ساخت اپلیکیشن های کارآمد و جالب تر توسط توسعه دهندگان برای اپل واچ بیشتر محیا شده است. در این مورد، یک توسعه دهنده به نام حمزه سعود موفق شده تا بازی فلپی برد را برای اجرا بر روی اپل واچ هک کند و دو گزینه برای کنترل پرنده، یکی توسط صفحه نمایش لمسی و دیگری توسط پیچ دیجیتالی اپل واچ و ضربه زدن به  صفحه نمایش را ایجاد کند. موسیقی این بازی نیز توسط اسپیکر کوچک اپل واچ پخش می شود.

هک شدن بازی فلپی برد برای اجرا بر روی اپل واچ

هک شدن بازی فلپی برد برای اجرا بر روی اپل واچ

هرچند که بازی کردن فلپی برد آن هم در صفحه نمایش کوچک اپل واچ سخت تر خواهد بود، اما این بازی می تواند نمادی از قابلیت هایی باشد که باید از اپل واچ  توقع داشت و در آینده بازی های بهتری را می توان بر روی این ساعت توسعه داد. در حقیقت برنامه های شخص ثالث واقعی  برای ساعت اپل و فقط امیدواریم که بازی های بهتری از “مار” معروف برای این ساعت هوشمند ساخته شود.

 

منبع Gizmodo

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • ساعت هوشمند Gear S2 سامسونگ در مقابل اپل واچ
  • امکان خرید اپل واچ از طریق سایت BestBuy فراهم شد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    + 2 = شش