برآورد فروش اپل واچ به تعداد ۲٫۷۹ میلیون عدد در آمریکا

پنج شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۹:۵۷
به این نوشته امتیاز دهید : 0

برآورد فروش اپل واچ به تعداد 2.79 میلیون عدد در آمریکا

از زمانی که ساعت هوشمند اپل یعنی اپل واچ به بازار آمده است، این شرکت هنوز به طور رسمی اعلام نکرده که چه تعداد از آن را به فروش رسانده است. خوشبختانه یک گزارش جدید توسط Slice Intelligence آمار سفارشات ساعت اپل را از کسانی که آن را سفارش داده اند، برآورد کرده است.

این گزارش بر اساس تحقیقی که از ۲ میلیون خریدار آمریکایی تهیه شده است اعلام کرده که اپل واچ به تعداد بالایی برابر ۲٫۷۹ ملیون عدد به فروش رسیده است. Slice Intelligence این اطلاعات را با بررسی رسید های ایمیل، که نشان میدهد چه تعداد از یک محصول خاص به فروش رفته است، به دست آورده. صحت این گزارش با توجه به این که اپل واچ فقط به صورت آنلاین تا اوایل این ماه ارائه شده، وجود دارد.

همچنین این طور که از شواهد پیداست، اپل سود قابل ملاحظه و منظمی نیز از فروش بند این ساعت ها می کند که در این گزارش نیز به آن اشاره شده و در حدود ۱ ملیون از این بندها تنها در روز های ابتدایی عرضه اپل واچ به فروش رفته است. این احتمال می رفت که سرعت فروش این محصول به مرور زمان افت کرده باشد اما همچنان این ساعت هوشمند با سرعت بالایی بفروش میرسد.

این نکته نیز قابل ذکر است که احتمالاً تقاضا برای خرید این دستگاه با آغاز فروش آن در فروشگاه های اپل افزایش چشمگیری یابد و از سوی دیگر انتشار نسخه جدید سیستم عامل این ساعت نیز می تواند باعت افزایش فروش آن شود. همچنین به نظر نمی رسد که اپل به این زودی ها تصمیم به عرضه نسل بعدی اپل واچ داشته باشد.

منبع Techno Buffalo

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • اپل در حال کار بر روی گوشی ۴ اینچی آیفون ۷c می باشد
  • اپل: میزان استفاده از iOS 9 به ۶۶ درصد رسیده است
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    یک + 6 =