تصاویر برتر مسابقه ی عکاسی با آیفون در سال ۲۰۱۵

پنج شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ ۲۰:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 1

نتایج مسابقه عکاسی با آیفون (IPPA) سال ۲۰۱۵ اعلام شد. برندگان این مسابقه شامل عکاسان سرشناس عکاسی با تلفن همراه هستند که در زمینه های عکاسی از طبیعت، حیوانات، ساختمان ها و غیره فعالیت می کنند.

نکته جالب در مورد مسابقه عکاسی با آیفون آن است که به مجموعه عکس ها توجه بیشتری می شود تا یک عکس خاص. معمولاً همیشه یک عکس خاص از کار های یک عکاس مورد توجه قرار می گیرد،اما در عکاسی با آیفون روند گزینش به صورت دیگری است. در واقع لینک حساب کاربری اینستاگرام این عکاسان در اختیار عموم قرار می گیرد تا مجموعه عکس های آنها توسط کاربران دیده شود تا غرق در دنیای این عکاسان شوند.

شما می توانید بهترین عکس های این عکاسان را که ما از مجموعه های متفاوت این مسابقه در سال ۲۰۱۵ جمع آوری کرده ایم، در زیر مشاهده کنید.

تصاویر برتر مسابقه ی عکاسی با آیفون در سال 2015 تصاویر برتر مسابقه ی عکاسی با آیفون در سال 2015 تصاویر برتر مسابقه ی عکاسی با آیفون در سال 2015 تصاویر برتر مسابقه ی عکاسی با آیفون در سال 2015 تصاویر برتر مسابقه ی عکاسی با آیفون در سال 2015 تصاویر برتر مسابقه ی عکاسی با آیفون در سال 2015 تصاویر برتر مسابقه ی عکاسی با آیفون در سال 2015 تصاویر برتر مسابقه ی عکاسی با آیفون در سال 2015 تصاویر برتر مسابقه ی عکاسی با آیفون در سال 2015

منبع Phone Arena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
 • نحوه بازگشت آیفون به تنظیمات کارخانه
 • آیفون ۶ اس پلاس در مقابل ال جی جی ۴
 • 1 دیدگاه

  1. […] نکات و ترفندهایی نموده است که به شما کمک خواهد کرد تا عکس هایی زیبا و منحصر به فرد، با گوشی هوشمند خود ثبت کنید. البته این نکات بر مبنای محصولات ال جی […]

  دیدگاه خود را بیان کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


  + 3 = هشت