گمانه زنی درباره ی ارائه شدن گوشی اندرویدی بلک بری در ماه آگوست

جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

گمانه زنی درباره ی ارائه شدن گوشی اندرویدی بلک بری در ماه آگوست

همانطور که می دانید بلک بری تصمیم گرفته است تا از سیستم عامل اندروید بر روی گوشی هایش استفاده کند و به زودی گوشی بلک بری فاقد سیستم عامل بلک بری بلکه با جایگرینی بهتر، یعنی اندروید را خواهیم دید. یکی از همین گوشی ها که گفته شده نام آن بلک بری Venice است به احتمال زیاد در ماه نوامبر ارائه خواهد شد. از مشخصه های شاخص احتمالی این گوشی صفحه نمایش ۵٫۴ اینچی curved Quad HD و پروسسور ۶ هسته ای اسنپ دراگون ۸۰۸ می باشد. هرچند که ممکن است بلک بری  Venice اولین گوشی اندرویدی بلک بری نباشد.

بر اساس گزارشی از N4BB، گوشی Venice ممکن است اصلا با سیستم عامل اندروید ارائه نشود، بلکه این کمپانی گوشی دیگری را با سیستم عامل اندروید کمی زودتر یعنی در ماه آگوست امسال معرفی کند.

نام احتمالی این گوشی بلک بری Prague است که انتظار می رود با مشخصات ضعیف تر از Venice و در ماه آگوست امسال معرفی شود. بنا بر این گزارش، این گوشی در سطح مبتدی و با شمایلی شبیه به گوشی بلک بری زد ۳ ( یک گوشی مقرون به صرفه که در سال گذشته معرفی شد) ارائه می شود. به هر حال این اخبار بر اساس گمانه زنی ها هستند و نمی توان صد در صد مطمئن بود که اقدام کمپانی بلک بری چنین باشد.

همچنین پیش از این، امروز یک نظر سنجی در بین کاربران Phone Arena صورت گرفته است که آیا مایل به خریداری گوشی بلک بری با سیستم عامل اندروید هستند یا خیر؟ اکثریت کاربران تا به حال نظر مثبت نسبت به این تغییر و تحول در گوشی بلک بری داشته اند. بنابراین احتمال موفقیت بلک بری در ارائه ی گوشی اندرویدی می تواند بالا باشد.

پیش تر از این نیز محققان اعلام کرده بودند که نظرشان نسبت به اندرویدی شدن بلک بری مثبت است و احتمال آن را می دهند که بلک بری با این اقدام بتواند فروش گوشی هایش را افزایش دهد. همچنین ارائه ی سیستم عامل اندروید بر روی گوشی بلک بری با مشخصاتی مثل کیبور سخت افزاری می تواند تربه ی جالبی را برای طرفداران کیبورد های فیزیکی ایجاد کند.

منبع Phone Arena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • بلک بری پاسپورت نقره ای با طرح الماس عرضه شد
  • آیا عرضه‌ی محصولات اندرویدی سرنوشت کمپانی بلک بری را تغییر می‌دهند؟
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    3 − = یک