برطرف کردن باگ Quick Settings در ساسونگ گلکسی اس۶ و گلکسی اس۶ ادج

جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۸:۴۹
به این نوشته امتیاز دهید : 0

برطرف کردن باگ Quick Settings در ساسونگ گلکسی اس6 و گلکسی اس6 ادج

بلاخره کاربران سامسونگ گلکسی اس۶ و گلکسی اس۶ ادج از باگ پنل Quick Settings که باعث ناپدید شدن دکمه های لیست شده در آن می شود رهایی خواهند یافت. کمپانی سامسونگ فکری به حال این مشکل کرده است و اپلیکیشنی با نام “QuickPanel Restore” را ارائه داده که دکمه های ناپدید شده در پنل Quick Settings را باز می گرداند.

اپلیکیشن “QuickPanel Restore” را می توان از اپ استور سامسونگ گلکسی دانلود کرد که سازگار با نوع خود دستگاه باشد. این اپلیکیشن پیچیدگی خاصی ندارد و تنها کمک می کند تا دکمه های بخش پنل Quick Settings برگردد. تنها کافیست که دکمه ی ‘Restore’ در این اپلیکیشن را کلیک کنید تا دکمه های ناپدید شده در منو سریع برگردند.

این مشکل اخیراً توسط عده ی زیادی از کاربران سامسونگ گلکسی اس ۶ و سامسونگ گلکسی اس ۶ ادج گزارش شده بود و حساب کاربری رسمی توییتر موبایل سامسونگ عربی تایید کرد که تیمی در حال بررسی و حل این مشکل است. این باگ باعث ناپدید شدن تعدادی از دکمه های لیست شده در پنل منوی سریع یا Quick Settings می شد و هیچ راهی برای بازگرداندن آنها وجود نداشت.

بعلاوه در هفته ای که گذشت سامسونگ بروز رسانی اندروید ۵٫۱٫۱ را ارائه کرد و با این بروز رسانی تعداد زیادی از باگ ها در گلکسی اس ۶ برطرف شد. همچنین در این بروز رسانی برای سامسونگ گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ ادج امکان کنترل اکسپوژر در دوربین راحت تر شده است و پس زمینه های پارالاکس ( پس زمینه ای که با اسکرول منو با سرعت کندتری در پشت جابجا می شود ) گه اولین بار توسط اپل ارائه شد، اضافه شده است. از دیگر تغییرات رابط کاربری در این بروز رسانی امکان حذف گزینه ی ” S Finder” و دکمه های ” quick connect ” از بخش نوتیفیکیشن ها است.

منبع NDTV Gadgets

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • گوشی سامسونگ Galaxy Mega On توسط TENNA تأیید شد
  • ویدئوی تبلیغاتی تبلت گلکسی تب S2
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    شش − 4 =