گوشی Nubia Z9S کمپانی زد تی ای در روز سی‌ام ماه ژوئن معرفی می‌شود

شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸
به این نوشته امتیاز دهید : 0

گوشی Nubia Z9S کمپانی زد تی ای در روز سی‌ام ماه ژوئن معرفی می‌شود

به نظر می‌رسد که کمپانی‌های چینی تولید کننده‌ی دستگاه‌های هوشمند موبایلی در روز سی‌ام ماه ژوئن (June) سال جاری از گوشی‌های هوشمند متعدد و با کیفیت رونمایی خواهند کرد. پیش از این کمپانی هوآوی تیزرهای تبلیغاتی مرتبط با گوشی هوشمند هونور ۷ خود را منتشر ساخت و در این تیزرها به روز سی‌ام ماه ژوئن اشاره‌ی مستقیمی داشت. بنابراین انتظار می‌رود که در این روز شاهد رونمایی رسمی هوآوی از گوشی هوشمند هونور ۷ باشیم.

در سمت مقابل گفته شده که کمپانی میزو هم در همین روز قصد رونمایی از گوشی هوشمند MX5 خود را دارد. اما امروز اخبار و اطلاعاتی جدیدی منتشر شده که حاکی از برنامه‌ریزی کمپانی چینی زد تی ای به منظور رونمایی از گوشی هوشمند Nubia Z9S در همین روز یعنی سی‌ام ماه ژوئن است.

بنابراین احتمالا در روز سی‌ام ماه ژوئن شاهد رونمایی سه گوشی هوشمند فوق‌العاده با کیفیت با نام‌های هونور ۷ هوآوی، MX5 میزو و Nubia Z9S زد تی ای خواهیم بود. شایان ذکر است که گوشی هوشمند Nubia Z9S در واقع نسخه‌ای جدید از پرچمدار قدرتمند و بهره‌مند از صفحه نمایش بدون حاشیه‌ی کمپانی زد تی ای خواهد بود که پیش از این در ماه می (May) از آن رونمایی شد.

گوشی Nubia Z9S کمپانی زد تی ای در روز سی‌ام ماه ژوئن معرفی می‌شودزد تی ای

بر اساس اطلاعات کنونی به دست آمده گوشی هوشمند Nubia Z9S زد تی ای از قابلیت اتصال LTE Cat 9 پشتیبانی به عمل خواهد آورد. قابلیت اتصال LTE Cat 9 به دستگاه اجازه می‌دهد تا سرعت دانلود اطلاعات خود را به حد نهایی ۳۳۰ مگابیت در هر ثانیه برساند. این موضوع در حالیست که اتصال در استاندارد اتصال LTE Cat 4 این سرعت دانلود به چیزی در حدود ۱۵۰ مگابیت در ثانیه محدود می‌شود. البته باید توجه داشته باشید که سرعت دانلود ۳۳۰ مگابیت در هر ثانیه می‌بایست در ابتدا توسط سرویس دهنده‌ی شما ارائه گردد، چرا که سرعتی این چنینی هم اکنون توسط اغلب شبکه‌هتی حامل و سرویس دهنده ارائه نمی‌شود.

متاسفانه هنوز هیچ اطلاعات دقیقی در رابطه با خصوصیات سخت افزاری گوشی هوشمند Nubia Z9S کمپانی زد تی ای ارائه نشده است، از اینرو تفاوت‌های مابین این محصول و گوشی هوشمند Nubia Z9 هنوز به طور دقیق و جزئی مشخص نیست. در این بین برخی از کارشناسان معتقدند که گوشی هوشمند Nubia Z9S کمپانی زد تی ای علاوه بر ارتقاء سخت افزاری، از نظر نرم افزاری هم دستخوش تعییرات و به روز رسانی‌هایی خواهد شد. دلیل اصلی این پیش بینی هم حرف S به کار گرفته شده در نام جدید این محصول بیان شده که می‌تواند مخفف کلمه‌ی Sofware به معنای نرم افزار باشد. مطمئنا در آینده‌ی نه چندان دور اخبار و اطلاعات بیشتری در رابطه با گوشی هوشمند Nubia Z9S کمپانی زد تی ای خواهیم شنید. بنابراین با موبایل‌مگ همراه باشید.

منبع phonearena
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • رونمایی ZTE از دو مدل گوشی و یک ساعت هوشمند
  • درز تصاویر و مشخصات تلفن هوشمند Axon از شرکت ZTE
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    9 × یک =