حذف آیپد مینی از فهرست فروش اپل استور

شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶
به این نوشته امتیاز دهید : 0

حذف آیپد مینی از فهرست فروش اپل استور

اولین نسل آیپد مینی رسماً از وبسایت اپل استور حذف شد. پس از معرفی آیپد مینی ۳ و آیپد ایر ۲ در سال گذشته، اپل آخرین شانس فروش این محصول را با ارائه قیمت ۲۵۰ دلار رقم زد. حالا پس از گذشت ۸ ماه اپل این محصول را برای همیشه از فهرست فروش حذف کرد.

طراحی آیپد مینی به عنوان مبنایی برای جانشیان اش یعنی آیپد مینی ۲ و ۳ قرار گرفته است. طراحی مشابه بدنه ی این تبلت در ساختار آیپد ایر هم مشاهده می شود. اپل حالا در حال گلچین کردن محصولاتش در اپل استور است. با حذف آیپد مینی، همه ی محصولات در حال فروش در اپل استور ۶۴ بیتی هستند و با پروسسور A7 و یا A8 و صفحه نمایش رتینا ارائه شده اند.

احتمالاً حذف این محصول از اپل استور ناشی از دلایلی مثل قیمت گذاری و مشکل در بروز رسانی است. بعلاوه، اپل قرار است به زودی آیپد جدیدی را در پاییز امسال معرفی کند که احتمالاً با حذف آیپد مینی راه را برای ارائه ی نسل جدید آیپد باز کرده است. اپل از نسل جدید آیپد هایش با سایز بزرگتر و احتمالاً با عنوان آیپد پرو امسال پرده برداری می کند. از سوی دیگر همراه با حذف آیپد مینی، قیمت فروش آیپد مینی ۲ به مبلغ ۳۰۰ دلار کاهش پیدا کرده است. در واقع قیمت فروش آیپد مینی ۲ تنها ۵۰ دلار بالاتر از قیمت فروش سابق آیپد مینی با مبلغ ۲۰۰ دلار شده است و این نرخ برای پردازنده ی دو نسل جلوتر از این محصول و چهار برابر قدرت بیشتر آیپد ۲، عادلانه به نظر می رسد.

البته هنوز آیپد مینی را می توان در فروشگاه ی آنلاین شخص ثالث مثل “BestBuy” و “Walmart” با تخفیف ویژه خریداری کرد. همچنین در بخش خورده فروشی استوک وبسایت اپل استور احتمال دارد بتوان این محصول را پیدا کرد.

منبع Digital Trends
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • مشخصات اپل آیپد Air 3 [شایعه]
  • اولین ویدئوی جعبه گشایی Siri Remote و اپل تی وی [تماشا کنید]
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    3 − یک =