گلکسی اس ۷ سامسونگ قبل از پایان سال ۲۰۱۵ رونمایی می‌شود!

سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۳:۱۷
به این نوشته امتیاز دهید : 0

گلکسی اس 7 سامسونگ قبل از پایان سال 2015 رونمایی می‌شود!

همانگونه که می‌دانید سامسونگ به تازگی در ماه مارس (March) سال ۲۰۱۵ به طور رسمی از دو گوشی هوشمند گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج به عنوان پرچمداران جدید خود رونمایی کرد. در این بین همگی ما انتظار رونمایی این کمپانی از فبلت گلکسی نوت ۵ را داریم. پیش از این گفته شده بود که سامسونگ به منظور مقابله با افزایش فروش آیفون‌های جدید اپل که در ماه سپتامبر از آن‌ها رونمایی می‌شود قصد دارد که فبلت گلکسی نوت ۵ را زودتر از موعد مقرر رونمایی و عرضه کند. به طور کلی سامسونگ در حال حاضر از جمله فعال‌ترین کمپانی‌های طراح و تولید کننده‌ی دستگاه‌های هوشمند موبایلی محسوب می‌شود و در عین حال به رقابت خود با کمپانی بزرگ اپل توجه خاصی دارد.

اما بر اساس اطلاعاتی که دقایقی پیش منتشر شده، به نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد گوشی هوشمند گلگسی اس ۷ خود را نیز در نیمسال دوم سال ۲۰۱۵ رمسا معرفی و عرضه کند تا از این طریق میزان استقبال کاربران از آیفون‌های جدید اپل را با کاهش چشمگیری مواجه کرده و خود را به عنوان بزرگ‌ترین کمپانی تولید کننده‌ی دستگاه‌های هوشمند موبایلی به اثبات برساند.

اطلاعات جدید ارائه شده از سوی منبعی داخلی فاش شده است، با این وجود نمی‌توانیم به طور قطعی به این اطلاعات و ادعاهای جدید اطمینان داشته باشیم. پیش از این سابقه نداشته که سامسونگ و تقریبا هیچ کمپانی دیگری در طول یک سال از دو پرچمدار مرتبط با یک سری از محصولات خود رونمایی کنند. منبع داخلی که این اخبار جدید را منتشر کرده مدعی شده که سامسونگ چیزی در حدود ۳ کاه از برنامه‌های زمانبدی خویش به مظنور طراحی، تولید و تولید گوشی هوشمند گلکسی اس ۷ جلو افتاده است و این موضوع سبب شده این کمپانی کره‌ای بتواند از گوشی هوشمند گلکسی اس ۷ خود در بازه‌ی زمانی نزدیک‌تری رونماییکند. از سوی دیگر این منبع مدعی شده که سامسونگ به طرز جالب توجه‌ای قصد مبارزه با اپل و آیفون‌های جدید این شرکت را دارد و عرضه‌ی زود هنگام و همزمان گلکسی اس ۷ این شرکت با آیفون‌های جدید اپل بدون تردید تاثیر به سزایی در افت فروش آیفون‌های جدید اپل خواهد داشت.

بنابراین و با توجه به اطلاعات کنونی به دست آمده، سامسونگ قبل از پایان سال ۲۰۱۵ میلادی به طور رسمی از گوشی هوشمند گلکسی اس ۷ خود رونمایی کرده و آن را عرضه خواهد کرد. پیش از رونمایی رسمی از گلکسی اس ۷ هم فبلت گلکسی نوت ۵ سامسونگ احتمالا در اه سپتامبر و در طول رویداد IFA 2015 رسما رونمایی می‌شود و از فبلت هم از سوی دیگر ضربه‌ای به میزان فروش و استقبال از آیفون‌های جدید اپل وارد خواهد کرد. علاوه بر این موضوع به نظر می‌رسد که سامسونگ قصد رونمایی از نسخه‌ای بزرگ‌تر گوشی هوشمند گلکسی اس ۶ اج را دارد که گفته شده با نام اختصاصی گلکسی اس ۶ اج پلاس معرفی خواهد شد.

پیش از این اخبار مربوط به گوشی هوشمند گلکسی A8 سامسونگ و اخد مجوزهای لازم این محصول از سوی سازمان TENAA و FCC نیز منتشر شد. به طور کلی کاملا مشخص است که سامسونگ قصد دارد از هر طرف با استقبال کاربران از آیفون‌های جدید اپل مقابله و مبارزه کند و محصولات خود را نسبت به محصولات این شرکت بهتر جلوه داده و نهایتا منجر به افت فروش آیفون‌های این کمپانی شود. در این بین اپل هنوز دست به هیچ اقدامی نزده و کاملا بی سروصدا به فعالیت‌های پنهانی خویش می‌پردازد. سامسونگ هم در این اواخر تواسنته فروش و درآمد بسیار خوبی را از گوشی هوشمند گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج خود به دست آورد. طبق اطلاعاتی که امروز صبح منتشر شده است پیش بینی می‌شود که نیزان فروش گوشی هوشمند گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج کمپانی سامسونگ تا پایان سال جاری به بیش از ۴۵ میلیون نسخه برسد.

به طور کلی کاملا مشخص است که هم اکنون سامسونگ در میان کمپانی‌های تولید کننده‌ی گوشی‌های هوشمند اندرویدی حرف اول را می‌زند و شاید تنها رقیب جدی سامسونگ کمپانی اپل و سری محصولات آیفون این شرکت به شمار آیند. بنابراین سامسونگ سخت در تلاش است تا محصولات خود را نسبت به سری محصولات آی او اسی کمپانی اپل بهتر جلوه داده و از این طریق با حذف آیفون‌های این شرکت درآمد و میزن فروش خود را بیش از پیش با افزایش مواجه کند. معرفی عرضه‌ی گوشی هوشمند گلکسی اس ۷ سامسونگ قبل از پایان سال ۲۰۱۵ میلادی بدون تردید دلیلی قانع کننده برای این ادعا محسوب می‌شود.

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • سامسونگ در حال کار روی دو ورژن ۵٫۲و ۵٫۸ اینچی گلکسی اس ۷ است
  • توسعه تیم بهینه سازی اسنپدراگون ۸۲۰ برای گلکسی S7
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    یک × = 9