شرکت گوگل از ۱۷ پس زمینه جدید برای ساعت های اندرویدی پرده برداشت

سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۵:۱۱
به این نوشته امتیاز دهید : 0

شرکت گوگل از 17 پس زمینه جدید برای ساعت های اندرویدی پرده برداشت

شرکت گوگل در کنفرانس I/O 2015 از ویژگی های جدید دستگاه های پوشیدنی که از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند پرده برداشت. در حالی که این ویژگی ها در راه هستند، در روز دوشنبه، ۱۷ پس زمینه مختلف از ساعت های اندرویدی که به کاربر اجازه می دهند تا کنترل بیشتری بر روی صفحات اصلی ساعت هوشمند خود داشته باشند، ارائه کرد.

تعدادی از این ۱۷ پس زمینه جدید ساعت های اندرویدی با همکاری شماری از طراحان مد و مارک های معروف مثل سینیا رولوی، ربیک بنگ اند اولوفسن، روویو انترتیمنت، پارامونت دیجیتال و آنرلاج ساخته شده اند. این پس زمینه ها از طریق گوگل پلی قابل دسترس هستند.

پس زمینه های جدیدی که معرفی شده اند شامل Moods of Norway، هلو کیتی، Time Will Come، روبیک، آنرلاج، انگری بیرد آویاتور، George Frost، ترمیناتور جنسیس، Lulu Frost، Kevin Tong، TRIWA، Rowley Wristwear، Bang & Olufsen، Geox، Moomins، MUJI to Relax و Gundam RX-78-2 می شوند.

این نکته نیز قابل ذکر است که این سری از پس زمینه ساعت اندرویدی تنها ۶ ماه بعد از ارائه ی سری اول آن ها در دسامبر سال گذشته ارائه شده اند. سری اول این پس زمینه ها شامل تصویر Minions از فیلم انیمیشن Despicable Me بودند.

شرکت گوگل از 17 پس زمینه جدید برای ساعت های اندرویدی پرده برداشت

در ماه اخیر شرکت اپل نیز سیستم عامل جدیدی برای اپل واچ ارائه کرده که به کاربر این اجازه را می دهد که از عکس مورد علاقه خود برای پس زمینه ساعت اش استفاده کند. همچنین کاربر می تواند از عکس های آلبوم برای پس زمینه استفاده کند و با تکان دادن مچ دست خود عکس دیگری از همان آلبوم پس زمینه اپل واچ شود. بعلاوهاز بین تعدادی از ویدئو های بروز رسانی شده از مکان های معروف شهرهای نیویورک، لندن و یا شانگهای می توان برای پس زمینه اپل واچانتخاب کرد.

منبع NDTV Gadgets

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


× هشت = 40