سونی نسخه پیش نمایش اندروید M را برای گوشی های اکسپریا منتشر کرد

سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۸:۲۵
به این نوشته امتیاز دهید : 1

سونی نسخه پیش نمایش اندروید M را برای گوشی های اکسپریا منتشر کردسونی امروز اعلام کرد نسخه پیش نمایش اندروید M را برای تلفن های سری اکسپریا منتشر کرد. البته این نسخه تحت نام پروژه متن باز اندروید (AOSP) منتشر شده است. با موبایل مگ همراه باشید.

از این نسخه ی پیش نمایش نمی توان توقع کارایی کامل را داشت ، چرا که درا ین نسخه خبری از اپلیکیشن ها و سرویس های توسعه داده شده توسط گوگل نیست. به گفته سونی دستگاه های سری اکسپریایی که بوت لودر آنها قفل  نباشد. قادر به دریافت این نسخه پیش نمایش هستند.

تلفن های هوشمندی که قادر به دریافت این نسخه هستند به شرح زیر است : Xperia Z3، Z3 Compact، Z2، Z1، Z Ultra، Z، ZL، E3، M2، T2 Ultra، T3، L، و S

سونی نسخه پیش نمایش اندروید M را برای گوشی های اکسپریا منتشر کرد

علاوه بر تلفن های هوشمند سری اکسپریا، تبلت های این سری نیز قادر به دریافت این نسخه از اندروید M هستند. تبلت های : Z3 Compact، Z2، Z  شامل دریافت این نسخه اندروید می شوند.

با نگاهی اجمالی به لیست گوشی هایی که این نسخه را دریافت می کنند، گوشی های جدیدتر سری اکسپریا +Z3 و Z4 و Z4v به چشم نمی خورند و این کمی عجیب به نظر می رسد.

سونی نسخه پیش نمایش اندروید M را برای گوشی های اکسپریا منتشر کردسونی اعلام کرده که نسخه AOSPبرای استفاده دائمی مناسب نیست چرا که مودم و دوربین در آن کار نمی کند. پس در نتیجه این نسخه ی AOSP بیشتر مناسب توسعه دهندگان است تا کاربران عادی.

منبع phonearena

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • پنج گوشی هوشمند با ویژگی سخت افزاری متمایز
  • اکسپریا زد۵ کامپکت به همراه هدفونی جدید در اروپا به فروش می رسد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    1 − یک =