ظرفیت دو برابر باطری با تکنولوژی جدید سامسونگ

یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰
به این نوشته امتیاز دهید : 0

آیا از ظرفیت کم باطری گلکسی اس ۶ خود ناراضی هستید؟ نگران نباشید. سامسونگ در حال کار روی یک تکنولوژی جدید برای دو برابر کردن ظرفیت باطری گجت های خود است. با موبایل مگ همراه باشید تا در جریان این امر قرار بگیرید.

محققان و متخصصان سامسونگ در حال کار بر روی یک تکنولوژی جدید هستند تا باطری های Lithium-Ion با ظرفیت های بالاتری را تولید و در گجت های خود مورد استفاده قرار دهند. آنها از یک الکترود با قطب مثبت سیلیکونی استفاده می کنند و به وسیله آن، ظرفیت بیشتری در مقایسه با باطری های حال حاضر در اختیار خواهند داشت.

ظرفیت دو برابر باطری با تکنولوژی جدید سامسونگ

با استفاده از این تکنولوژی و در آزمایش های انجام شده، متخصصان سامسونگ توانسته اند تا به دوام بین ۱٫۵ تا ۱٫۸ برابر باطری های فعلی دست پیدا کنند. به این معنی که اگر تلفن هوشمند شما، روزانه معادل ۱۲ ساعت دوام می آورد، با استفاده از این تکنولوژی می توانید انتظار دوام بین ۱۸ تا ۲۱ ساعت را داشته باشید. این مقدار کافی به نظر می رسد و شما را از نگرانی دور خواهد کرد.

البته نمی توانید انتظار داشته باشید که این تکنولوژی به این زودی ها و در گلکسی اس ۷ مورد استفاده قرار گیرد. این پروژه در حال حاضر به عنوان تحقیقات محاسبه شده و تا زمانی که به حد نهایی و مطلوب متخصصان سامسونگ نرسد، مطمئنا در گجت ها استفاده نخواهد شد.

منبع Engadget
برچسب ها

نوشته قبلی

«

نوشته بعدی

»
نوشته های مرتبط
  • اولین تصاویر گلکسی J3 منتشر شدند
  • تبلت ۱۸٫۴ اینچی سامسونگ رسما معرفی شد
  • دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نام و ایمیل خود را وارد کنید.


    + 5 = نُه